TC Helicon Critical Mass

Procesory wokalne, vocodery | Kod produktu: CRITICAL-MASS | ID: 241889

Zniwa
- 36%

410 zł

645 zł

Przy zakupie oszczędzisz 235 zł
2d23h40m
Dostępny na magazynie 2 szt
Transport gratis
Wysyłka 23-09-2019

Zostanie dostarczony 26-09-2019

TC Helicon Critical Mass

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Nie ma to jak mieć dużą i entuzjastyczną publiczność śpiewającą razem z tobą. MASA KRYTYCZNA stawia magię prosto u twoich stóp w łatwym w użyciu pudełku stomp. Niezależnie od tego, czy hołdujesz hymnom rockowym w stylu hali, czy prowadzisz kult w swoim kościele, to dzięki grupowemu głosowi na żądanie możesz ustawić nastrój i zaangażować całą publiczność. Wybierz spośród wokali typu "melodic" lub "gang", które pasują do każdego stylu muzycznego bez wymaganego klucza ani skali. Reverb symuluje fizyczną przestrzeń, dzięki czemu twój głos idealnie pasuje do muzyki. Niezależnie od tego, czy jest to atmosfera małego pokoju, czy też potężny pogłos sali koncertowej, CRITICAL MASS "3 dźwięczne pogłosy zawsze wydobywają to, co najlepsze w Twoim głosie. MASA KRYTYCZNA "Dźwięk adaptacyjny (wyrównanie) z kompresją, de-esserem i bramą automatycznie kontroluje barwę i kształt dźwięku, zapewniając, że każda nuta jest nieskazitelnie czysta i zrozumiała. Gdy tłum usłyszy dokładnie to, co śpiewasz, może dołączyć - i nie ma nic lepszego niż to! Jesteś wokalistą przede wszystkim, więc prawdopodobnie sięgnięcie po kolana do technologii prawdopodobnie nie jest tym, o co prosi twój koncert. Właśnie dlatego CRITICAL MASS automatycznie ustawia wzmocnienie mikrofonu na optymalny poziom, umożliwiając skoncentrowanie się na zapewnieniu najlepszej wydajności - noc po nocy. Niezależnie od tego, czy grasz w lokalnej tawernie, czy na wielkim festiwalu, twój wokal zawsze zasługuje na szczególną uwagę. CRITICAL MASS to narzędzie, dzięki któremu możesz zawsze brzmieć jak najlepiej dzięki melodyjnym i gangsterskim wokalom, najnowocześniejszemu pogłosowi i adaptacyjnemu tonowi - wszystko w wyjątkowo prostym pudełku stomp, zaprojektowanym, aby podnieść twoją wydajność do następnego poziomu.

Parametry i specyfikacje

Typ

Compressor, Reverb, Vocal

Zasilacz w zestawie

Nie

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten TC Helicon Critical Mass , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | TC Helicon Critical Mass
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć