Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Takstar TS-2260 Black In-Ear Monitor Headphones

The Takstar TS-2260 Czarne słuchawki douszne z monitorem zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości dźwięku. Jednostka kierowcy : Słuchawki są wyposażone w przetwornik o wysokiej rozdzielczości o średnicy 9,2 mm, który odtwarza bogate...
Na magazynie 2 szt
Wyślemy jutro ,
2024-07-17
Słuchawki douszne Loop Takstar TS-2260 Black In-Ear Monitor Headphones

Takstar TS-2260 Black In-Ear Monitor Headphones

92,2 zł

Kod produktu: TA-TS-2260 | ID: 1138400

Takstar TS-2260 Black In-Ear Monitor Headphones

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

The Takstar TS-2260 Czarne słuchawki douszne z monitorem zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości dźwięku.
  • Jednostka kierowcy : Słuchawki są wyposażone w przetwornik o wysokiej rozdzielczości o średnicy 9,2 mm, który odtwarza bogate szczegóły dźwięku, zapewniając równy i dokładny dźwięk dostosowany do monitorowania.
  • Jakość dźwięku : Zapewniają uniwersalny, izolujący hałas odsłuch douszny z głębokim basem i krystalicznie czystą górą, zapewniając prawdziwy dźwięk HiFi. Technologia izolacji dźwięku gwarantuje, że hałas z zewnątrz nie zakłóca wrażeń słuchowych.
  • Komfort i łatwość noszenia : Zaprojektowane z myślą o całodniowym komforcie, mają bezpieczne dopasowanie do ucha. Opakowanie zawiera 3 pary standardowych wkładek dousznych w różnych rozmiarach (S, M, L) umożliwiających indywidualne dopasowanie i dodatkową redukcję hałasu.
  • Łączność : Te przewodowe słuchawki współpracują ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i iOS, tabletami, odtwarzaczami mp3 i powiązanymi urządzeniami elektronicznymi ze standardowym gniazdem 3,5 mm. W zestawie znajduje się także adapter 6,3 mm do różnych zastosowań.
  • Projektowanie i akcesoria : Słuchawki charakteryzują się stylowym wyglądem i są wyposażone w przenośną torbę ułatwiającą przenoszenie. Zawierają także pozłacaną wtyczkę 6,3 mm i instrukcję obsługi .
  • Wydajność : Idealne do słuchania szerokiej gamy gatunków muzycznych, od muzyki klasycznej po rock i muzykę elektroniczną, nadają się również dla DJ-ów i muzyków. Stanowią idealny prezent dla miłośników muzyki, piosenkarzy i studentów.
Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym muzykiem, czy też zapalonym entuzjastą muzyki, słuchawki Takstar TS-2260 zostały stworzone, aby poprawić Twoje wrażenia dźwiękowe dzięki doskonałej jakości dźwięku i ergonomicznej konstrukcji.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Typ


Rozmiar

Długość kabla


Funkcje

Mikrofon

Nie

In-Ear Monitoring

Tak


Właściwości

Zakres częstotliwości


Materiał

Mocowanie


Złącza

Złącze typu A


Akustyka

Czułoś (dB)

94


Opakowanie

Zawartość paczki


Zalecane akcesoria