Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Superlux HI10 Mikrofon pojemnościowy instrumentalny

Kod produktu: 1316127

Nowość
Superlux HI10 Mikrofon pojemnościowy instrumentalny

Kod produktu: 1316127

Mikrofon pojemnościowy instrumentalny Superlux HI10 Mikrofon pojemnościowy instrumentalny

Superlux HI10 Mikrofon pojemnościowy instrumentalny

143 zł
Mikrofon do hi-hatu. HI10 to mikrofon o małej membranie w kształcie ołówka, wyposażony w zintegrowaną elektronikę i elektretową membranę, charakteryzujący się kierunkowością kardioidalną i dostosowany do nagłaśniania talerzy oraz instrumentów o wysokich częstotliwościach. Zapewnia jasne, czyste brzmienie oraz kierunkowość kardioidalną, co pozwala…
  • Użytek: Drums, Instruments
  • Charakterystyka kierunkowa: Cardioid
  • Zakres częstotliwości: 50 Hz - 18 kHz
  • Impedancja: 200 Ohm
  • Maksymalny poziom (SPL): 134 dB
  • Czułość: -38 dBV/Pa

Superlux HI10 Mikrofon pojemnościowy instrumentalny

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Mikrofon do hi-hatu

HI10 to mikrofon o małej membranie w kształcie ołówka, wyposażony w zintegrowaną elektronikę i elektretową membranę, charakteryzujący się kierunkowością kardioidalną i dostosowany do nagłaśniania talerzy oraz instrumentów o wysokich częstotliwościach. Zapewnia jasne, czyste brzmienie oraz kierunkowość kardioidalną, co pozwala na uzyskanie wysokiego wzmocnienia przed wystąpieniem sprzężenia zwrotnego.


Cechy ogólne

• Szerokie pasmo przenoszenia

• Wysoka czułość, niskie zniekształcenia

• Wysoki poziom wzmocnienia przed wystąpieniem sprzężenia zwrotnego

• Mikrofon pojemnościowy typu „ołówek”

• Specjalnie zaprojektowany do hi-hatu i talerzy

• W zestawie DRKF5H3 znajduje się jeden mikrofon HI10


Zastosowanie

• Hi-hat

• Talerze

• Gitara

• Instrumenty smyczkowe zachodnie i wschodnie


Dane techniczne

  • Typ: elektretowy z tyłu, Ø14 mm (Ø0,55")
  • Charakterystyka kierunkowości: kardioidalna
  • Pasmo przenoszenia: 50–18 000 Hz
  • Czułość: -38 dBV/Pa (12,6 mV)
  • Impedancja wyjściowa: 200 Ω
  • Minimalna impedancja obciążenia: 1 000 Ω
  • Stosunek sygnału do szumu: 69 dB
  • Równoważny szum wyjściowy: 25 dB
  • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 134 dB SPL
  • Zakres dynamiczny: 109 dB
  • Wymagania dotyczące zasilania: 12–52 V DC, 5 mA
  • Wykończenie: szare
  • Złącze: XLR3M
  • Wymiary: Ø21 × 94 mm (Ø0,83" × 3,7")
  • Waga netto: 120 g (4,2 oz)


Akcesoria

• Osłona przeciwwiatrowa S20

• Klips HM10S z pokrętłem śrubowym

• Adapter gwintowany YA2

• Etui

Chuwi Hi10 Max — 13-calowy Windows 2-w-1 zbudowany wokół ekranu dotykowego 3K

Chuwi Hi10 Max to 12,96-calowy tablet z systemem Windows 11 Home, zaprojektowany dla użytkowników, którzy chcą uzyskać wydajność klasy laptopa w odłączanej formie. Działając na czterordzeniowym procesorze Intel N100 z 12 GB pamięci LPDDR5, bez problemu radzi sobie z przeglądaniem internetu, dokumentami biurowymi, arkuszami kalkulacyjnymi i odtwarzaniem multimediów. W pełni laminowany panel IPS o rozdzielczości 2880 x 1920 zapewnia taką gęstość pikseli, która sprawia, że tekst jest ostry, a zdjęcia żywe, natomiast proporcje obrazu 3:2 dają dokumentom i stronom internetowym zauważalnie więcej miejsca w pionie niż typowy ekran laptopa 16:9. Dla każdego, kto szuka alternatywy dla budżetowego Surface Pro, ten model wyróżnia się połączeniem wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, nowoczesnej łączności i wagi tabletu poniżej 800 g.

Co wyróżnia ten 2-w-1

Dwie cechy wyróżniają Hi10 Max na tle typowych, budżetowych urządzeń odłączanych. Po pierwsze, oba porty USB-C obsługują jednocześnie wyjście wideo i ładowanie, dzięki czemu użytkownicy mogą zasilać zewnętrzny monitor, jednocześnie ładując tablet z jednego kabla. Po drugie, dysk SSD M.2 o rozmiarze 2242 jest wymienny przez użytkownika, co jest rzadkim ustępstwem w tej kategorii cenowej, gdzie większość konkurentów lutuje pamięć masową do płyty. Opcjonalny aktywny rysik Chuwi H7 oferuje 4096 poziomów nacisku do szkicowania i odręcznych notatek, a magnetyczna klawiatura typu cover i pokrywa z podpórką z syntetycznej skóry PU zamieniają tablet w kompaktową stację roboczą w ciągu kilku sekund.

Wyświetlacz i wizualizacje — Ostry, jasny i stworzony do dotyku

12,96-calowy wyświetlacz IPS LCD jest centralnym elementem urządzenia, a jego specyfikacje odzwierciedlają ten priorytet. Rozdzielczość 2880 x 1920 na panelu 3:2 zapewnia tak wysoką gęstość pikseli, że pojedyncze piksele znikają w normalnej odległości oglądania, a pełne laminowanie eliminuje szczelinę powietrzną między szkłem a LCD, zapewniając bardziej naturalne wrażenia z pisania piórem.

  • Rozmiar panelu: 12,96 cala IPS LCD, proporcje obrazu 3:2 — dodatkowa przestrzeń pionowa w porównaniu do laptopów 16:9, idealna do dokumentów i pracy z podzielonym ekranem.
  • Rozdzielczość: 2880 x 1920 — wystarczająco ostra, aby tekst i elementy interfejsu użytkownika pozostały wyraźne bez sztuczek skalowania.
  • Częstotliwość odświeżania: 60 Hz z 10-punktowym multi-touch i obsługą aktywnego rysika.
  • Jasność i kolor: 400 nitów szczytowo, 60 nitów minimalnie, 98% sRGB — użyteczny w pomieszczeniach, z kalibracją przyjazną pokryciem kolorów do pracy z zdjęciami.

Wydajność i pamięć — czterordzeniowy N100 z 12 GB RAM

Intel N100 wprowadza cztery rdzenie wydajności Alder Lake-N do pasywnie chłodzonej obudowy tabletu, w połączeniu z większą ilością pamięci niż większość konkurentów w tym segmencie. Rezultatem jest system, który szybko się uruchamia, płynnie działa w systemie Windows 11 Home i bez zacięć obsługuje karty przeglądarki, aplikacje Office i lekkie narzędzia kreatywne.

  • CPU: Intel N100, 4 rdzenie / 4 wątki, do 3.4 GHz turbo — wystarczająco wydajny do cichej pracy bez wentylatora przy typowych obciążeniach.
  • GPU: Intel UHD Graphics (zintegrowana) — obsługuje odtwarzanie wideo 4K i podstawową edycję zdjęć; nie jest przeznaczona do nowoczesnych gier.
  • RAM: 12 GB LPDDR5 przy 4000 MHz — komfortowo powyżej bazowej wartości 8 GB dla wielozadaniowości w systemie Windows 11.
  • Pamięć masowa: 512 GB PCIe 3.0 SSD (format 2242, wymienny) — około 474 GB dostępne od razu, z możliwością późniejszej rozbudowy.

Łączność, budowa i bateria — porty, kamery i przenośność na cały dzień

Łączność to obszar, w którym Hi10 Max wykracza poza swoją kategorię wagową, oferując wybór portów, który dorównuje wielu ultralekkim laptopom. Sama obudowa pozostaje smukła – ma 9 mm grubości i waży 780 g jako sam tablet, dzięki czemu wygodnie trzyma się ją w jednej ręce do czytania lub robienia notatek.

  • Porty: 2x USB 3.1 Type-C (wideo + ładowanie), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x micro HDMI, 1x 3.5 mm gniazdo audio — podłącz zewnętrzny wyświetlacz, podłącz starsze urządzenia peryferyjne lub ładuj z dowolnej strony.
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 — nowoczesna łączność bezprzewodowa zapewniająca szybkie pobieranie i stabilne połączenia urządzeń peryferyjnych.
  • Kamery: 8 MP tylna, 5 MP przednia — wystarczające do rozmów wideo i robienia notatek na tablicy w podróży.
  • Bateria i ładowanie: bateria 36.48 Wh, ładowarka USB-C 36 W — zapewnia około 4–5 godzin pracy przy mieszanym użytkowaniu, z dołączoną ładowarką, która szybko naładuje tablet.
  • Dźwięk: 1 W głośniki stereo — głośniki boczne wystarczająco głośne do rozmów wideo i swobodnego odtwarzania multimediów.
  • Wymiary: 287.4 x 208.5 x 9 mm, tylko tablet 780 g — wystarczająco smukły i lekki, aby wsunąć go do małego plecaka wraz z opcjonalną klawiaturą typu cover.

Dla kogo Chuwi Hi10 Max jest przeznaczony

Chuwi Hi10 Max to właściwy wybór dla studentów, pracowników zdalnych i często podróżujących, którzy potrzebują lekkiego urządzenia z systemem Windows z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i elastycznością odłączanej klawiatury. Pasuje do użytkowników, którzy spędzają większość dnia w przeglądarce, w aplikacjach Office lub w narzędziach produktywności opartych na chmurze, i którzy cenią ostry wyświetlacz 3:2 ponad surową wydajność w grach. Kreatywni użytkownicy, którzy chcą używać pióra do odręcznych notatek, diagramów lub lekkich szkiców, docenią obsługę aktywnego rysika z 4096 poziomami nacisku, a osoby często podróżujące skorzystają z wagi tabletu wynoszącej 780 g i podwójnych portów USB-C, które upraszczają konfigurację kabli w podróży. Kupujący, którzy priorytetowo traktują długą żywotność baterii lub intensywną edycję wideo, powinni szukać gdzie indziej, ale w przypadku codziennej produktywności w formie hybrydowej ten 2-w-1 trafia w praktyczne, optymalne rozwiązanie.

Chuwi — Niedroga technologia dla mas

Chuwi zbudowało swoją reputację na zasadzie, że wysokiej jakości technologia nie musi wiązać się z ceną flagowego produktu, koncentrując się na tabletach, laptopach i mini komputerach PC, które oferują nowoczesne specyfikacje kupującym dbającym o budżet. Linia Hi10 leży u podstaw tej misji, ewoluując od wcześniejszych hybryd z dwoma systemami operacyjnymi do dzisiejszych odłączanych urządzeń z systemem Windows 11 z wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości i najnowszymi procesorami Intel o niskim poborze mocy. Każde urządzenie Chuwi jest objęte roczną gwarancją, 30-dniową bezpłatną wymianą i dożywotnią obsługą klienta, zapewniając kupującym siatkę bezpieczeństwa, która odpowiada pozycjonowaniu marki stawiającej na wartość.

Charakterystyka kierunkowa: Cardioid

Kardioidalny mikrofon kierunkowy został zaprojektowany tak, aby był najbardziej czuły na dźwięki dochodzące bezpośrednio z przodu i mniej wrażliwy na dźwięki dochodzące z boków i z tyłu. Ten kierunkowy wzór przypomina kształtem serce (stąd nazwa „kardioidalny”) i jest idealny w sytuacjach, w których konieczne jest skupienie się na pojedynczym źródle dźwięku i zminimalizowanie hałasu otoczenia.

Zakres częstotliwości: 50 Hz - 18 kHz

Pasmo przenoszenia 50 Hz - 18 kHz jest wystarczająco szerokie, aby uchwycić wszystkie najdrobniejsze szczegóły muzyczne i dźwiękowe.

Zawartość paczki

  • Thread Mount Adapter
  • Ochrona przed wiatrem
  • Microphone Clip
  • Carrying Pouch

Zastosowanie

Użytek

Drums, Instruments

Funkcje

Charakterystyka kierunkowa

Cardioid

Interfejs

XLR

Zasilanie Phantom

Tak

Właściwości

Pasmo przenoszenia

50 Hz - 18 kHz

Typ kapsułki

Back Electret Condenser

Zakres częstotliwości

50 Hz - 18 kHz

Stosunek sygnału do szumu

69 dB

Impedancja

200 Ohm

Wejścia i wyjścia

USB

Nie

Wejście MP3 / Line In

Nie

Wyjście słuchawkowe

Nie

Akustyka

Maksymalny poziom (SPL)

134 dB

Czułość

-38 dBV/Pa

Opakowanie

Zawartość paczki

Ochrona przed wiatrem, Microphone Clip, Thread Mount Adapter, Carrying Pouch

Zasilanie

Może być zasilany bateriami

Nie

Zasilacz

12-52V Phantom

Akcesoria

Futerał/pokrowiec w cenie

Tak

Zasilacz w zestawie

Nie

Rozmiary i waga

Waga

120 g

Kraj

Kraj pochodzenia

Tajwan

Dokumenty

Instrukcje obsługi
Informacje o producencie
Producent:
Superlux
3F, No 7, Alley 2, Lane 342, Fuder 1st Rd, 22150, Hsichih City, Taipei County, Tajwan
Osoba odpowiedzialna:
GBM Europe
Drieňova 1H, 82101, Bratislava, Słowacja
Wskazówki bezpieczeństwa

Szczegółowe wskazówki bezpieczeństwa dot. tego produktu znajdują się w instrukcji obsługi.