Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

MOOG SPECTRAVOX

Spectravox , najnowszy członek Półmodułowa rodzina Moog , to przełomowe narzędzie do rzeźbienia dźwięku. Analogowy procesor widmowy : Spectravox to analogowy procesor widmowy oparty na 10-pasmowy bank filtrów . Został zaprojektowany do...
Zamówione od dostawcy 2 szt
Zamówione u dostawcy - sprawdzamy dostępność
2 959 zł
Syntezatory MOOG SPECTRAVOX

MOOG SPECTRAVOX

2 959 zł

Kod produktu: SPECTRAVOX | ID: 1138366

MOOG SPECTRAVOX

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Spectravox , najnowszy członek Półmodułowa rodzina Moog , to przełomowe narzędzie do rzeźbienia dźwięku.

  • Analogowy procesor widmowy : Spectravox to analogowy procesor widmowy oparty na 10-pasmowy bank filtrów . Został zaprojektowany do samodzielnego tworzenia żywych dronów i kolorowych przeskoków tonalnych, dodając rezonansową głębię i psychodeliczny ruch widmowy do każdego dźwięku zewnętrznego.
  • Wszechstronność : Spectravox to nie tylko instrument; to portal do niezbadanych dźwiękowych krain. Niezależnie od tego, czy używasz go jako samodzielnego syntezatora, czy integrujesz go z rozbudowanymi konfiguracjami Eurorack, Spectravox oferuje niezrównaną kontrolę nad kształtowaniem tonalnym i ruchem widmowym.
  • 10-pasmowy analogowy wokoder : Spectravox posiada wbudowane źródło dźwięku nośnego z grubym analogowym oscylatorem Mooga i dynamicznym generatorem białego szumu. W Tryb WKODERA , jego 10 filtrów analitycznych odwzorowuje charakterystykę barwową dowolnego dźwięku zewnętrznego na dowolny inny dźwięk, jaki możesz sobie wyobrazić. Kształtuj ciepły analogowy oscylator Spectravox za pomocą dynamiki swojego głosu lub animuj akordy gitarowe w hipnotyzującej szerokopasmowej przestrzeni perkusyjnej.
  • Inspiracja historyczna : Spectravox czerpie inspirację z pionierskich prac Boba Mooga i Wendy Carlos z końca lat 60. w zakresie wokodowania. Ich eksploracja wokoderów doprowadziła do nowych sposobów łączenia brzmień elektronicznych z ludzką ekspresją, czego uosobieniem jest kultowa ścieżka dźwiękowa do filmu Stanleya Kubricka Mechaniczna Pomarańcza . Spectravox kontynuuje tę tradycję, wykorzystując podobną 10-pasmową architekturę filtrów, umożliwiającą użytkownikom rzeźbienie dźwięków z historyczną głębią i nowoczesną precyzją.
  • Elastyczne opcje modulacji : Dzięki obszernej kieszeni krosowniczej Spectravox zaprasza muzyków i projektantów dźwięku do głębokiego zanurzenia się w innowacyjnym projektowaniu dźwięku i złożonej manipulacji dźwiękiem. To coś więcej niż syntezator; to eksploracja i rozwój tradycyjnej topologii wokodera i banku filtrów, zaprojektowana tak, aby inspirować i przekształcać krajobraz współczesnej produkcji muzycznej.
Podsumowując, Spectravox to potężne narzędzie do występów na żywo i nagrań studyjnych, oferujące bogatą paletę możliwości spektralnych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym entuzjastą syntezatorów, czy ciekawym odkrywcą dźwięku, Spectravox otwiera świat dźwiękowej przygody!

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Typ

Noise Generator


Funkcje

Envelope

VCA EG

Rodzaje efektów

Wbudowany głośnik

Nie


Właściwości

Bi-Amp

Kolor


Wejścia i wyjścia

Wyjście słuchawkowe

Tak


Efekty

Filtr

Variable (10 )


Opakowanie

Zasilanie

Zasilacz

EURORACK, Adapter, 12V


Rozmiary i waga

Szerokość (cm)

32,61

Wysokość (cm)

10,67

Głębokość (cm)

14,33

Waga netto (kg)

1,5


Kraj

Kraj pochodzenia

USA


Zalecane akcesoria