Wybierz kraj dostawy przesyłki

Mapex CM5044FTCDK Comet Dark Black

Wejdź w rytm z pewnością i stylem dzięki zestawowi perkusyjnemu z serii Mapex Comet – Twojej bramie do dynamicznego świata perkusji. Stworzony, aby przekraczać oczekiwania, nie jest to zwykła zabawka; to świetny zestaw perkusyjny, który budzi...
Zamówione od dostawcy 1 szt
Zamówione u dostawcy - sprawdzamy dostępność
Zestaw perkusji akustycznej Mapex CM5044FTCDK Comet Dark Black

Mapex CM5044FTCDK Comet Dark Black

2 269 zł

Kod produktu: 98038089 | ID: 1138410

Mapex CM5044FTCDK Comet Dark Black

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Wejdź w rytm z pewnością i stylem dzięki zestawowi perkusyjnemu z serii Mapex Comet – Twojej bramie do dynamicznego świata perkusji. Stworzony, aby przekraczać oczekiwania, nie jest to zwykła zabawka; to świetny zestaw perkusyjny, który budzi szacunek w każdej sali prób, sali koncertowej lub sesji studyjnej.

Zaprojektowana z myślą zarówno o początkujących, jak i średnio zaawansowanych perkusistach, seria Comet opiera się na uznanej linii Tornado, zapewniając niezrównaną jakość i wartość. W komplecie ze wszystkimi niezbędnymi elementami, w tym tronem i pałeczkami perkusyjnymi, zestaw ten oferuje niezrównaną równowagę wydajności i przystępności cenowej.

Ale to nie koniec. Mapex dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby wszystkich perkusistów, w tym najmłodszych entuzjastów, oferując konfiguracje z 18-calowym bębnem basowym obok standardowych 20 lub 22. Muszle, wykonane w 100% z selektywnej topoli, mogą pochwalić się trzema urzekającymi i trwałymi opcjami wykończenia, aby Twój zestaw wyglądał tak dobrze, jak brzmi.

Wzbogacony o ulepszenia z modeli wyższej klasy, nowy sprzęt z serii 250 podnosi Twoje wrażenia z gry. Od przeprojektowanego pedału i stojaka Hi-Hat po ulepszone stojaki i wspaniały tron ​​T400, każdy element jest zoptymalizowany pod kątem wydajności i trwałości.

Dodatkowo pakiet zawiera 13-calowy zestaw Hi-Hat i 18-calowy zestaw Crash/Ride firmy ABX, dodający wszechstronność i głębię Twojej palecie dźwięków. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z grą na perkusji, czy też chcesz podnieść swoje umiejętności, zestaw perkusyjny z serii Mapex Comet to Twój bilet do rytmicznej doskonałości.

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Seria

Comet

Kolor

Liczba warstw

9

Kolor według producenta

Dark Black


Materiał

Materiał


Opakowanie

Talerze

Tak

Hardware w zestawie

Tak

Pałki

Tak


Rozmiary i waga

Wymiary bębna basowego

Rozmiar werbla

Wymiary tomu 1

Wymiary tomu 2

Wymiary kocioła (floor tom) 1


Kraj

Kraj pochodzenia

Chiny


Zalecane akcesoria