Wybierz kraj dostawy przesyłki

Lukas Surface Preparation and Varnish Spray/Aerosol Farba 150 ml

Spray Film Varnish Gloss to uniwersalny spray do utrwalania i lakierowania o wysokim połysku. Szybko schnie i jest przezroczysty. Idealnie nadaje się do obrazów olejnych, akrylowych i tempery, rysunków i wydruków artystycznych, ale nie do...
Zamówione od dostawcy 1 szt
Zamówione u dostawcy - sprawdzamy dostępność
57,9 zł
Farba Lukas Surface Preparation and Varnish Spray/Aerosol Farba 150 ml

Lukas Surface Preparation and Varnish Spray/Aerosol Farba 150 ml

57,9 zł

Kod produktu: 723210150 | ID: 1137177

Lukas Surface Preparation and Varnish Spray/Aerosol Farba 150 ml

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Spray Film Varnish Gloss to uniwersalny spray do utrwalania i lakierowania o wysokim połysku. Szybko schnie i jest przezroczysty. Idealnie nadaje się do obrazów olejnych, akrylowych i tempery, rysunków i wydruków artystycznych, ale nie do styropianu. Wysycha elastycznie i z wysokim stopniem połysku. Lakier w sprayu LUKAS zawiera dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV i pozostaje rozpuszczalny w oleju terpentynowym i benzynie lakowej. Z biegiem czasu nie żółknie. Werniks jest ostateczną warstwą ochronną, która chroni obraz olejny przed szkodliwym wpływem i przedwczesnym starzeniem.

Ale lakiery potrafią jeszcze więcej: sprawiają, że obraz ma równą powierzchnię, nadają mu indywidualny połysk, tworzą film ochronny, który ogranicza szkodliwe działanie promieniowania UV i agresywnych składników powietrza, chronią obraz przed kurzem, brud, plamy i stres. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny, czy zoptymalizowany - ci, którzy malują farbami olejnymi, mają do wyboru różne rodzaje lakierów.

  • Błyszczący lakier w sprayu.
  • Szybkoschnący, elastyczny, nieżółknący lakier.
  • Z dodatkową ochroną UV.

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Finish


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

1


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Holandia


Zalecane akcesoria