Korg Volca Beats Set

Moduły brzmieniowe i sekwencery | Kod produktu: VOLCA-BEATS-SET | ID: 312486

Korg Volca Beats Set

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

GŁÓWNY OBRAZ ZESTAWU JEST ILUSTRACYJNY! - ZESTAW dwóch sztuk po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Jeśli zdecydujesz się je teraz kupić, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a także nie musisz się tym zajmować później.

produkty w zestawie

1 x

Korg Volca Beats

Korg Volca Beats

Analogowy automat perkusyjny. Niezrównane bity wygenerowane z mocnych, analogowych brzmień perkusyjnych i sekwencer w stylu Electribea. Oferuje prawdziwe analogowe dźwięki tworzone w odniesieniu do klasycznych maszyn rytmicznych, 6 edytowalnych analogowych części z jednym pokrętłem dla każdej funkcji umożliwiającym łatwą edycję, maksymalny efekt przy wykorzystaniu minimalnej ilości parametrów - unikalna zaleta analoga, silnik dźwiękowy PCM rozszerza możliwości w przypadku korzystania z analogowych brzmień, 16 krokowy sekwencer z ośmioma komórkami pamięci. Wyposażony funkcją Stutter generuje wyzwalanie powtórzeń, które w dramatyczny sposób zmieniają sekwencję, Active Step generuje nowe linie basu przez usunięcie lub wstawienie kolejnych kroków, Step Jump natychmiast odgrywa tylko wskazane elementy bitu – kroki, sync In i Out umożliwią synchronizację zegara z kilkoma instrumentani z serii Volca, jak również z Korgiem Monotribem, MIDI In dla nut przychodzących oraz zewnętrzna synchronizacja i kontrola z DAWa.

1 x

Sequenz CC Volca Olive

Sequenz CC Volca Olive

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Ten dedykowany futerał ochronny do serii KORG volca pasuje idealnie w torbie do swobodnego noszenia na koncercie lub treningu. Dzięki miękkiej powłoce z charakterystyczną siatką, która zapewnia doskonałą amortyzację i wsparcie, bezpiecznie chroni urządzenie serii KORG z serii volca. Wewnątrz pokrywy znajduje się kieszeń, która może pomieścić przewody lub inne drobne przedmioty. Wymiary: 210 mm x 131 mm x 60 mm. Waga: 115 g. Kolor: oliwkowy.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Korg Volca Beats Set , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Korg Volca Beats Set
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć