Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Hercules HDP DJ60 Słuchawki DJ

Te profesjonalnej jakości słuchawki są wyposażone w przetworniki o paśmie przenoszenia 15 Hz – 22 kHz i czułości 105 dB. Rezultat: precyzyjny sygnał audio obejmujący całe spektrum, z realistycznym dźwiękiem i doskonałym odwzorowaniem...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy 22.07.2024 ,
2024-07-24
218,62 zł
Słuchawki DJ Hercules HDP DJ60 Słuchawki DJ

Hercules HDP DJ60 Słuchawki DJ

218,62 zł

Kod produktu: HDP DJ60 | ID: 1138548

Hercules HDP DJ60 Słuchawki DJ

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Te profesjonalnej jakości słuchawki są wyposażone w przetworniki o paśmie przenoszenia 15 Hz – 22 kHz i czułości 105 dB. Rezultat: precyzyjny sygnał audio obejmujący całe spektrum, z realistycznym dźwiękiem i doskonałym odwzorowaniem częstotliwości basowych.

Dzięki konstrukcji wokółusznej (otaczającej i zamykającej uszy użytkownika) oraz wyjątkowo miękkim nausznikom, słuchawki HDP DJ60 zapewniają doskonałą izolację akustyczną w celu monitorowania nadchodzących utworów i miksowania w miejscach publicznych z całkowitą pewnością.

Ich niezwykle miękkie nauszniki sprawiają, że słuchawki HDP DJ60 są niezwykle wygodne: można je nosić godzinami bez problemu! Spiralny kabel przymocowany tylko do lewej strony umożliwia swobodne poruszanie się — i rozciąga się do 3 metrów, co zapewnia całkowitą swobodę ruchu!

Oprócz zapewnienia niesamowitej elastyczności dzięki obrotowym nausznikom i pałąkowi, który z łatwością dopasowuje się do każdego rozmiaru i kształtu głowy, słuchawki HDP DJ60 charakteryzują się przyciągającym wzrok oryginalnym designem, który można znaleźć na kółkach jog kontrolerów DJ Hercules.

Jest wyposażony w złącze mini-jack 3,5 mm, a w zestawie znajduje się także adapter stereo jack 6,35 mm. Ta kombinacja umożliwia podłączenie słuchawek do dowolnego rodzaju sprzętu DJ-skiego, z którym DJ może się spotkać podczas miksowania muzyki w miejscach publicznych. Dodatkowo słuchawki można złożyć, co ułatwia transport.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Rozmiar

Długość kabla

3 m


Funkcje

Mikrofon

Nie

Aktywne tłumienie hałasu

Nie

Bluetooth

Nie


Właściwości

Zakres częstotliwości

Impedancja

Impedancja (Ohm)

32

Kolor


Materiał

Mocowanie


Złącza

Złącze typu A


Akustyka

Maksymalny poziom (SPL)

Maksymalny poziom - SPL (dB)

105


Opakowanie

Zawartość paczki


Kraj

Kraj pochodzenia

Chiny


Zalecane akcesoria