Hercules DJ P32DJ

Kontrolery i oprogramowania dla DJ | Kod produktu: P32DJ | ID: 232204

Wspominamy

Ten produkt nie jest produkowany lub nie jest częścią naszej oferty.
Szukasz alternatywy?

800 703 085 Napisz do nas

Hercules DJ P32DJ

Jest kontrolerem kierowanym wyraźnie do nieco bardziej zaawansowanych odbiorców, poszukujących sprzętu, który pozwoli im rozwinąć swoje DJ-skie umiejętności w kierunku sztuki Live-Actu. Projektanci P32 DJ zdecydowali się zrezygnować z kół Jog i pitch faderów, wyraźnie kierując kontroler do osób korzystających z automatycznej synchronizacji tempa utworów (ręczna zmiana tempa pozostanie możliwa za pomocą enkoderów znajdujących się w rogach urządzenia). Jak sama nazwa wskazuje znajdziemy aż 32 padów, podzielone na dwie grupy po 16. Tak duża liczba padów może początkowo wydawać się przesadą, jednak osoby intensywnie korzystające z rozmaitych kontrolerystycznych sztuczek lub wplatające w swoje sety elementy fingerdrummingu z pewnością docenią takie rozwiązanie.

Wraz z kontrolerem otrzymamy  gotowe mapowania dla programu firmy Native Instruments. P32 DJ można wykorzystać również jako kontroler do produkcji muzyki, i trzeba przyznać, że 32 pady rzeczywiście mogą odnaleźć się w takich zastosowaniach.

P32 DJ prezentuje się dość standardowo.  Środkową część kontrolera zajmuje dwukanałowa sekcja miksera, na której znajdziemy też przyciski i enkoder odpowiedzialne za obsługę biblioteki. Nad padami znajdziemy cztery potencjometry i przyciski służące do obsługi efektów, jedno większe pokrętło kontrolujące filtr oraz enkoder służący do kontroli funkcji Loop i ręcznej zmiany tempa. Kontroler zostanie wyposażony też w prosty interfejs audio, dający dostęp do pary wyjść RCA i wyjścia słuchawkowego. W zestawie z aplikacją DJUCED 40°, a ze strony producenta można pobrać również gotowe mapowania dla programu Traktor Pro 2. 

Parametry i specyfikacje

Zasilacz w zestawie

Nie

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 1 recenzji użytkownika:

4,13

Posiadasz ten Hercules DJ P32DJ , albo miałeś okazję używać produktu?

Osib C.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
31-10-2017
© 2004-2019 Muziker | Hercules DJ P32DJ
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć