Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Essdee Lino Cutters & Handle Set Zestaw do technik graficznych

Piki do lino i rękojeści. Zestaw zawiera ostre i trwałe szpadle do lino, precyzyjnie wyszlifowane pod optymalnym kątem ułatwiającym cięcie lino, wykonane ze stali wysokowęglowej oraz solidną rękojeść z polipropylenu z aluminiową tuleją, która...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy jutro ,
2024-07-17
Zestaw do technik graficznych Essdee Lino Cutters & Handle Set Zestaw do technik graficznych

Essdee Lino Cutters & Handle Set Zestaw do technik graficznych

40 zł

Kod produktu: L10S | ID: 1138153

Essdee Lino Cutters & Handle Set Zestaw do technik graficznych

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Piki do lino i rękojeści. Zestaw zawiera ostre i trwałe szpadle do lino, precyzyjnie wyszlifowane pod optymalnym kątem ułatwiającym cięcie lino, wykonane ze stali wysokowęglowej oraz solidną rękojeść z polipropylenu z aluminiową tuleją, która pozwala na łatwe dopasowanie i dokręcenie szpadli. Prosty, ale bardzo wysokiej jakości zestaw pików do lino.

Opakowanie zawiera 1 rękojeść i 10 sztuk pik w 10 różnych stylach, począwszy od modelu nr. 1 do stylu numer 10.

Styl 1 - do cienkich linii i kreskowania. Nigdy nie wbijaj łopaty głębiej niż boki grota. Istnieje możliwość wykonania linii o grubości 0,5 mm lub mniejszej na materiale SoftCut i nieco szerszej na materiale Lino. Zachowaj ostrożność podczas polerowania cienkich linii, ponieważ mogą one zostać wypełnione.

Style 2 - wszechstronne i łatwe w użyciu narzędzie o niskim kącie natarcia. Powszechnie stosowane jako podstawowe narzędzie do pierwszych linii cięcia o grubości do 1,5 mm.

Styl 3 - wąska, okrągła szpada, która może wyciąć linię o głębokości 2 mm. Nadaje się do linii prostych. Świetne dla SoftCut, ale tnie zbyt głęboko w linii, a pionowe ściany cięcia mogą pozostawiać niewielkie wsparcie i osłabiać górną powierzchnię. W praktyce przydaje się do wycinania małych kółek ruchem obrotowym.

Styl 4 - szeroki, zaokrąglony żłobek w kształcie litery „V” do linii o szerokości 3 mm ze ściankami pod kątem 45° zapewniający mocną powierzchnię druku, szczególnie ważny w przypadku delikatnych detali i cienkich linii na dużych otwartych przestrzeniach.

Styl 5 - narzędzie do zaznaczania cienkich linii, do tworzenia pierwszych linii, do definiowania projektu przed użyciem innych pików, do usuwania niechcianego tła. Można go przesuwać lub ciągnąć po powierzchni i bardzo łatwo obracać, aby opisać krzywizny i fale. Cięcie głęboko w linię lub SoftCut w celu zdefiniowania granicy usuwania materiału jest szczególnie przydatne w przypadku SoftCut, ponieważ materiał może przylgnąć do końca cięcia.

Styl 6 – szpadel o płaskim promieniu do płytkich, szerokich cięć lub do przycinania ścian bocznych w celu zmniejszenia obszaru nadruku i pozostawienia silnego, płytkiego kąta. Obracając go w kierunku pionowym, na SoftCut można wycinać koła o średnicy do 4 mm.

Styl 7 - szeroki nóż z płaskim dnem i krawędziami zabezpieczającymi po obu stronach. Użyj tępych boków, aby uniknąć przycięcia krawędzi wcześniej przyciętego obszaru. Usuwa płaski rowek o szerokości 3 mm lub czyści duże powierzchnie.

Styl 8 – szeroki, głęboki nóż do linii o szerokości do 6 mm. Unikaj cięcia zbyt głębokiego. Nadaje się do mocnych linii.

Styl 9 - głęboki nóż składany do wąskich linii. Płynie wzdłuż linii. Unikaj cięcia zbyt głębokiego. Nadaje się również do twardszych materiałów.

Styl 10 - szersze „v” i bardziej zaokrąglony dół do tworzenia linii o szerokości do 3,5 mm. Nadaje się również do twardszych materiałów.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Opakowanie

Zawartość paczki

Uchwyt (1 x), Łopata do linorytu (10 x)


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria