Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Essdee Fabric Printing Ink Farba do linorytu Red 150 ml

Atramenty do drukowania na tkaninach zostały specjalnie opracowane, aby drukowanie na tkaninach Lino było zabawą i sukcesem, z którego każdy może czerpać przyjemność. Te bardzo lepkie atramenty pozostawią odważny i żywy wydruk, miękki w dotyku i...
Na magazynie 2 szt
Wyślemy 22.07.2024 ,
2024-07-24
Farba do linorytu Essdee Fabric Printing Ink Farba do linorytu Red 150 ml

Essdee Fabric Printing Ink Farba do linorytu Red 150 ml

37,6 zł

Kod produktu: FABI/03R | ID: 1138229

Essdee Fabric Printing Ink Farba do linorytu Red 150 ml

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Atramenty do drukowania na tkaninach zostały specjalnie opracowane, aby drukowanie na tkaninach Lino było zabawą i sukcesem, z którego każdy może czerpać przyjemność. Te bardzo lepkie atramenty pozostawią odważny i żywy wydruk, miękki w dotyku i trwały po utrwaleniu termicznym. Atramenty są na bazie wody, co oznacza, że ​​można je łatwo stosować i czyścić za pomocą wody i mydła.

Aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny nadruk, najpierw wyrzeźb swój projekt za pomocą narzędzi i materiałów drukarskich Lino, a następnie nałóż atrament na rzeźbiony blok drukujący za pomocą wałka z farbą. Połóż blok z tuszem twarzą w dół na tkaninie i naciśnij, aby przenieść atrament. Po wydrukowaniu tusz należy utrwalić na gorąco poprzez prasowanie odwrotnej strony wydruku (w trybie bez pary) przez 4 minuty, przesuwając żelazkiem po całym projekcie. Zadrukowane tkaniny można prać w temperaturze do 40°C. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się stosowanie tkanin 100% bawełnianych, ponieważ tkaniny o większej fakturze mogą dawać zróżnicowane rezultaty.

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Rodzaje farb


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

1


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria