Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Daler Rowney Adigraf Block Printing Medium Farba do linorytu 250 ml

Medium do druku blokowego. Kolekcja Adigraf specjalizuje się w różnych atramentach i akcesoriach spełniających wszystkie potrzeby związane z drukiem blokowym i lino. Druk blokowy to jedna z najstarszych i najbardziej wszechstronnych technik...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy dzisiaj ,
2024-07-18
Farba do linorytu Daler Rowney Adigraf Block Printing Medium Farba do linorytu 250 ml

Daler Rowney Adigraf Block Printing Medium Farba do linorytu 250 ml

59,9 zł

Kod produktu: 182250001 | ID: 1137849

Daler Rowney Adigraf Block Printing Medium Farba do linorytu 250 ml

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Medium do druku blokowego. Kolekcja Adigraf specjalizuje się w różnych atramentach i akcesoriach spełniających wszystkie potrzeby związane z drukiem blokowym i lino. Druk blokowy to jedna z najstarszych i najbardziej wszechstronnych technik artystycznych na świecie.

Adigraf to łatwy w obsłudze system druku przeznaczony dla osób w każdym wieku. Drukowanie swoich dzieł w różnych kolorach i na różnych powierzchniach nigdy nie było tak łatwe. Kolekcja obejmuje wszystkie kolory, akcesoria i media potrzebne artystom na każdym poziomie.

Nośniki blokowe Adigraf stanowią idealne uzupełnienie oferty druku blokowego. Nośniki zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w zaspokojeniu potrzeb związanych z drukiem blokowym. Można stosować w celu skrócenia czasu schnięcia. Zachowaj naturalnie jasny i żywy kolor atramentu.

Medium drukarskie Adigraf Dryer Block zwiększa prędkość schnięcia rozpuszczalnych w wodzie farb blokowych, aby zoptymalizować przepływ pracy. Skraca czas oczekiwania i zwiększa liczbę warstw powstałych w ciągu jednego dnia. Dodanie Adigraf Drier Medium skróci czas schnięcia o połowę, nie wpływając przy tym na intensywność farb. Medium drukowe Adigraf Drier Block Printing Medium przeznaczone jest do mieszania z farbami rozpuszczalnymi w wodzie Adigraf.

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Seria

Rodzaje farb


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

1


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria