Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Cascha Tenor Ukulele Mahogany Solid Ukulele tenorowe Natural

Ukulele Cascha Mahogany Solid łączy w sobie wyjątkową jakość dźwięku z eleganckim, ponadczasowym designem. Jego korpus wykonany jest z mahoniu – drewna tonowego, które jest wysoko cenione w budowie instrumentów ze względu na ciepłe, pełne...
Extra gifts
Kupując ten produkt, otrzymasz od nas prezent gratis
Na magazynie 2 szt
Wyślemy jutro ,
2024-07-17
798 zł
Ukulele tenorowe Cascha Tenor Ukulele Mahogany Solid Ukulele tenorowe Natural

Cascha Tenor Ukulele Mahogany Solid Ukulele tenorowe Natural

798 zł

Kod produktu: CUTMS1 | ID: 1138128

Cascha Tenor Ukulele Mahogany Solid Ukulele tenorowe Natural

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Ukulele Cascha Mahogany Solid łączy w sobie wyjątkową jakość dźwięku z eleganckim, ponadczasowym designem. Jego korpus wykonany jest z mahoniu – drewna tonowego, które jest wysoko cenione w budowie instrumentów ze względu na ciepłe, pełne brzmienie i doskonały rezonans. Mahoń wytwarza szerokie spektrum tonalne, co czyni go idealnym do wielowarstwowych dźwięków ukulele. Solidny korpus dodatkowo wzmacnia te cechy tonalne. Instrumenty z solidnym korpusem reagują bardziej wrażliwie na wibracje strun niż te z laminowanym blatem, co daje bogate, wyraziste brzmienie, które pozostaje wyraźne i zdefiniowane zarówno w dolnych, jak i wyższych rejestrach.

Wyposażony w wysokiej jakości struny węglowe Cascha, Cascha Ukulele Mahogany Solid oferuje doskonałą jakość dźwięku i precyzyjną intonację. Te struny są znane ze swojej stabilności strojenia i asertywnego brzmienia. Otwarte, czarne tunery gwarantują również niezawodną stabilność strojenia, nawet w wymagających sytuacjach muzycznych. Dołączona torba transportowa posiada praktyczną komorę na akcesoria i zapewnia optymalną ochronę instrumentu podczas transportu.

Dzięki doskonałemu połączeniu elegancji i parametrów akustycznych, Cascha Ukulele Mahogany Solid jest skierowany do wymagających graczy na ukulele, którzy oczekują doskonałej jakości i imponujących wrażeń dźwiękowych. Dzięki solidnemu blatowi muzycy korzystają ze zwiększonego rezonansu i bardziej dynamicznej reakcji, co sprawia, że ​​Cascha Ukulele Mahogany Solid szczególnie nadaje się do występów na żywo i nagrań studyjnych. Jego doskonałe właściwości tonalne i solidna konstrukcja sprawiają, że jest to pierwszy wybór dla wymagających muzyków poszukujących ukulele, które spełnia najwyższe wymagania zarówno pod względem dźwięku, jak i wyglądu. Jest dostępny w rozmiarach sopranowych, koncertowych i tenorowych.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Rozmiar

Rozmiar


Funkcje

Liczba strun

4

Maszynki do strojenia

Wbudowany tuner

Nie


Właściwości

Preferowana ręka

Kolor

Wycięcie (cutaway)

Nie

Liczba progów

18H

Siodełko

Mostek/tremolo

Uchwyt na pas

Intarsje na podstrunnicy

Dot

Kolor według producenta

Natural


Materiał

Wykończenie

Płyta wierzchnia

Tył i boki

Gryf

Podstrunnica

Osprzęt

Mocowanie

Wykończenie gryfu


Opakowanie

Zawartość paczki


Akcesoria

Struny fabrycznie

Futerał/pokrowiec w cenie


Kraj

Kraj pochodzenia

Chiny


Zalecane akcesoria