Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Boss Katana 50 Gen 3

5
Kompaktowy wzmacniacz combo o mocy 50 W z niestandardowym 12-calowym głośnikiem, udoskonalonym dźwiękiem Tube Logic, znakami 12 A, wbudowanymi efektami BOSS, zaawansowaną łącznością i nie tylko. Wraz z Katana Gen 3, uznana seria wzmacniaczy...
Extra gifts
Kupując ten produkt, otrzymasz od nas prezent gratis
Na magazynie > 20 szt
Wyślemy jutro ,
2024-07-17
1 418 zł
Combo gitarowe modelowane Boss Katana 50 Gen 3

Boss Katana 50 Gen 3

1 418 zł

Kod produktu: KTN-50MK3 | ID: 1138483

Boss Katana 50 Gen 3

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Kompaktowy wzmacniacz combo o mocy 50 W z niestandardowym 12-calowym głośnikiem, udoskonalonym dźwiękiem Tube Logic, znakami 12 A, wbudowanymi efektami BOSS, zaawansowaną łącznością i nie tylko.

Wraz z Katana Gen 3, uznana seria wzmacniaczy scenicznych BOSS ewoluuje, aby przenieść Twoje ambicje gitarowe na wyższy poziom. Nowe ulepszenia Tube Logic wzbogacają podstawową platformę o jeszcze lepszy dźwięk, wrażenia i reakcję, w tym ekspresyjny charakter wzmacniacza Pushed, który pokochają fani na krawędzi zerwania. Zaktualizowano także aplikację BOSS Tone Studio, dzięki czemu zdalna edycja wzmacniaczy i efektów jest bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek. Wyposażona w inspirujące narzędzia brzmieniowe i różnorodne opcje łączności, Katana Gen 3 jest niezbędnym elementem centralnym do nagrań studyjnych, występów na żywo i codziennych ćwiczeń.
Model Katana-50 Gen 3 zapewnia idealną równowagę mocy i przenośności, oferując 50 watów mocy klasy AB w kompaktowym zestawie 1x12.

Główne cechy

 • Wzmacniacz Katana trzeciej generacji z udoskonalonym brzmieniem i ekspresją Tube Logic
 • Gotowy na scenę wzmacniacz combo o mocy 50 W z niestandardowym 12-calowym głośnikiem
 • Sześć znaków amperów – w tym nowo opracowany typ Pushed – plus możliwa do wyboru odmiana każdego z nich
 • Pięć niezależnych sekcji efektów: Booster, Mod, FX, Delay i Reverb
 • Cztery pamięci ustawień tonów do przechowywania wszystkich ustawień wzmacniacza i efektu
 • Kontrola mocy w celu uzyskania brzmienia i reakcji wzmacniacza na niskim poziomie przy niskich poziomach głośności
 • Zaktualizowana aplikacja Boss Tone Studio (Windows/macOS) do zdalnej edycji z komputera lub urządzenia mobilnego
 • Pobieraj i udostępniaj dźwięki Katany na platformie BOSS Tone Exchange
 • Kompatybilny z dźwiękami stworzonymi na poprzednich modelach Katana klasy scenicznej

Wszechstronna łączność

 • Wejście Power Amp In dla przedwzmacniaczy, modelarzy i multiefektów
 • Gniazdo słuchawek stereo i wyjście USB z dźwiękiem obudowy opartym na podczerwieni
 • Nagrywaj/odtwarzaj ścieżki w oprogramowaniu do produkcji muzyki na komputerze lub urządzeniu mobilnym* za pośrednictwem USB-C®

*Nie gwarantuje się kompatybilności ze wszystkimi urządzeniami i oprogramowaniem innych firm.

Opcje rozbudowy

 • Gniazda dla maksymalnie dwóch przełączników nożnych i pedału ekspresji
 • Opcjonalny podwójny adapter Bluetooth® Audio MIDI (BT-DUAL) do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzenia mobilnego i zdalnej edycji za pomocą aplikacji BTS (iOS/Android)

Studio dźwiękowe BOSS

 • Nowo zaktualizowany interfejs zapewniający bardziej intuicyjny przepływ pracy
 • Dostosuj wbudowane efekty za pomocą ponad 60 typów BOSS premium
 • Szczegółowe narzędzia do edycji wzmacniaczy i efektów, w tym szczegółowe sterowanie parametrami, kolejnością efektów i nie tylko
 • Trzy opcje rezonansu obudowy: Vintage, Modern i Deep
 • Dostosuj dźwięk obudowy oparty na podczerwieni dla słuchawek i wyjść nagrywania USB
 • Trzy ustawienia konturu i wiele korektorów do kształtowania ogólnego tonu
 • Zapisuj i organizuj zestawy na żywo dla różnych zastosowań

Wspierana przez naszą zaawansowaną architekturę wzmacniaczy Tube Logic i moc bierną klasy AB, seria BOSS Katana stała się standardem dla gitarzystów na całym świecie od czasu jej wprowadzenia w 2016 roku. Wzmacniacze Katana ucieleśniają dziesięciolecia wiedzy rozwojowej firmy BOSS, zapewniając profesjonalny, inspirowany lampami dźwięk w połączeniu z nowoczesnymi zalety, takie jak wbudowane efekty, przywoływanie pamięci jednym dotknięciem, głęboka personalizacja dźwięku i zmniejszona waga. Katana Gen 3 podnosi ofertę o jeszcze większy zakres i wszechstronność, zapewniając wrażenia z gry, których nie zapewniają żadne inne wzmacniacze.


Tube Logic odtwarza obwody lampowe i wszystkie ich złożone interakcje na poziomie komponentów, oddając pod Twoje palce pożądane brzmienie i wrażenia z klasycznych konstrukcji wzmacniaczy lampowych. Nasze podejście wciąż ewoluuje wraz z udoskonaleniami pięciu charakterów wzmacniaczy dostępnych w poprzednich modelach Katana, w tym kultowym modelu Brown o wysokim wzmocnieniu. Nowa postać Pushed podkreśla wewnętrzne ulepszenia dynamiki dzięki przyjemnemu, reagującemu na dotyk wzmocnieniu czystej kombinacji o nasyceniu harmonicznym. Wszystkie sześć znaków wzmacniacza zawiera wariację do wyboru, zapewniającą 12 charakterystycznych tonów wspierających każdy styl muzyczny.

Jak wie każdy miłośnik wzmacniaczy lampowych, dźwięk staje się bogatszy, pełniejszy i bardziej responsywny w miarę zwiększania głośności. Niestety, w wielu sytuacjach podczas gry robi się też zdecydowanie za głośno. Zewnętrzny tłumik mocy jest powszechnym rozwiązaniem, ale może wprowadzić artefakty, które wpływają na brzmienie i wrażenia wzmacniacza. Zintegrowana kontrola mocy w Katanie Gen 3 zapewnia to, co najlepsze ze wszystkich światów, umożliwiając wybieranie inspiracji wykręconym wzmacniaczem bez negatywnego wpływu na dźwięk. Wystarczy obrócić pokrętło na panelu, aby w przejrzysty sposób wykorzystać poziom do wszystkiego, od występów na żywo na scenie po codzienne występy w sypialni.

Katana Gen 3 oferuje pięć równoczesnych kategorii efektów zawierających najważniejsze elementy z historycznej biblioteki BOSS. Sekcje Booster, Mod, FX, Delay i Reverb oferują lepszą jakość dźwięku, kontrolę parametrów typu „chwyć i idź” oraz trzy odmiany, każda zapewniająca dostęp do 15 unikalnych efektów. BOSS Tone Studio odblokowuje dodatkowe możliwości, pozwalając na dostosowanie wbudowanych efektów spośród 60 różnych typów i dostosowanie głębokich opcji niedostępnych z panelu wzmacniacza. A gdy zainstalowany jest opcjonalny podwójny adapter Bluetooth Audio MIDI, możesz bezprzewodowo edytować dźwięki na koncercie, korzystając z aplikacji edytora BTS na smartfonie.

BOSS Tone Studio dla Katana Gen 3 oferuje nowe ulepszenia wizualne i opcje dostosowywania grafiki, dzięki którym tworzenie brzmienia jest szybsze i bardziej intuicyjne. Poznaj narzędzia do edycji wzmacniaczy i efektów, zmieniaj kolejność efektów i kształtuj ogólny dźwięk za pomocą trójdrożnego sterowania Contour i wielu korektorów. Wybierz ustawienia i zachowania ogólnosystemowe. I organizuj niestandardowe konfiguracje dla wszystkich swoich koncertów. Masz także dostęp do BOSS Tone Exchange, gdzie możesz pobrać profesjonalne konfiguracje i dzielić się dźwiękami ze społecznością Katana na całym świecie.

Katana-50 Gen 3 oferuje kilka potężnych narzędzi do kontrolowania dźwięków. Cztery pamięci ustawień brzmień umożliwiają przechowywanie kompletnych ustawień wzmacniacza/efektu i przywoływanie ich jednym dotknięciem. A dzięki przełącznikom nożnym i pedałowi ekspresji możesz zdalnie przełączać pamięci i kontrolować różnorodne niestandardowe przypisania, które skonfigurowałeś w BOSS Tone Studio.

Oprócz samodzielnej obsługi, Katana-50 Gen 3 jest także doskonałym monitorem do konfiguracji zewnętrznej, takiej jak pedał bezpośrednio do PA. Wystarczy podłączyć do gniazda Power Amp In, aby ominąć przedwzmacniacz Katana i użyć sekcji mocy reaktywnej klasy AB do wzmocnienia dowolnego przedwzmacniacza modelującego lub zewnętrznego.

Katana-50 Gen 3 oferuje łączność, która zaspokoi każdą potrzebę. Podłącz słuchawki, aby ćwiczyć cicho z dźwiękiem stereo. I nagrywaj w swoim ulubionym programie muzycznym na komputerach i urządzeniach mobilnych przez USB-C. Wszystkie wyjścia audio obsługują dźwięk obudowy oparty na podczerwieni, zapewniający doskonałe bezpośrednie brzmienie, z trzema typami Air Feel i dwoma konfigurowalnymi ustawieniami w BOSS Tone Studio.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Funkcje

Liczba kanałów

2

Głośniki

12"

Ilość efektów

3

Pętla efektów

Nie

Liczba wejść

3

Interfejs MIDI

Nie

Bluetooth

Nie

Limiter

Nie


Właściwości

Kolor


Wejścia i wyjścia

Wejście MP3 / Line In

Nie

AUX IN

Tak

Wejście mikrofonowe

Nie

Port wejścia przełącznika nożnego

Tak

Wyjście słuchawkowe

Tak

Wyjście głośnikowe

Nie

Wyjście DI

Nie

USB

Tak

Wyjście liniowe (Line-Out)

Tak

Wejścia

AUX IN, Amp IN Jack 6,3mm, Footswitch (2 x), Jack 6,3mm

Wyjścia

Headphone Jack 6,3mm


Efekty

Wbudowane efekty

Tak

Reverb

Tak

Kompresor

Nie


Opakowanie

Zawartość paczki


Zasilanie

Moc(Watt)

50

Może być zasilany bateriami

Nie

Zasilacz

240V


Akcesoria

Zawiera przełącznik nożny

Nie


Rozmiary i waga

Szerokość (mm)

470

Height (mm)

398

Głębokość (mm)

238

Waga

11,6 kg


Kraj

Kraj pochodzenia

Malezja


Zalecane akcesoria

Opinie

5 / 5

Na podstawie liczby recenzji: 4

5 4
4 0
3 0
2 0
1 0

Wszystkie recenzje pochodzą od zweryfikowanych klientów, którzy w przeszłości kupili u nas produkt.

M

Marek Z.

sk Flaga

Słowacja

13.07.2024

м

минчо к.

bg Flaga

Bułgaria

04.07.2024

Oceniany wariant

А

Ангел Н.

bg Flaga

Bułgaria

01.07.2024

Oceniany wariant

Уникален усилвател. Високо качество и страхотен звук.

Automatyczne tłumaczenie

Ta recenzja nie może być przetłumaczona.
E

Erik H.

sk Flaga

Słowacja

26.06.2024

Oceniany wariant