Boss BC 1X Bass Compressor

Pedały efektowe do gitar basowych | Kod produktu: BC-1X | ID: 226026

759 zł

Dostępny na magazynie 2 szt
Transport gratis
48 punktów
wysyłka dziś

Zostanie dostarczony 24-09-2019

759 zł

Aupark Bratislava - 1 szt
Anděl Park Praha - 1 szt
Aupark Košice - 1 szt
Bory Mall Bratislava - 1 szt
Chodov Praha - 0 szt
Aupark Hradec Králové - 0 szt
Nisa Liberec - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
N. Karolína Ostrava - 0 szt
Aupark Žilina - 0 szt

Boss BC 1X Bass Compressor

Wyposażony w najnowocześniejszą technologię firmy BOSS, basowy kompresor BC- 1X wykracza znacznie poza możliwości konwencjonalnych, podłogowych kompresorów basowych. Ten efekt podłogowy oferuje dwupasmową kompresję na profesjonalnym poziomie, sterowaną przez inteligentny obwód, dzięki czemu wybiera naturalne brzmienia w każdym stylu gry. Zaawansowana konstrukcja reaguje na zróżnicowaną dynamikę i rejestry, aby stosować idealną ilość kompresji w czasie rzeczywistym, co daje pewność, że dźwięk nigdy nie będzie zbyt stłumiony lub matowy. Wygodny, mocny i łatwy w użyciu, kompresor BC-1X jest niezbędnym narzędziem, oferującym dynamicznym muzykom studyjną jakość dynamiki i precyzję.

- Inteligentny obwód dopasowuje każdy rejestr i szczegóły gry, zapewniając naturalną kompresję, chroniącą podstawowe brzmienie basowe
- Interaktywne przetwarzanie wewnętrzne pozwala użytkownikom stosować wyrafinowane, wielopasmowe ustawienia kompresji za pomocą prostych elementów sterujących, dostępnych w efekcie podłogowym
- Profesjonalna elektronika z wejściem 18 V zapewnia wystarczającą rezerwę mocy dla każdego basu oraz czyste i dynamiczne brzmienie bez zniekształceń.
- Wskaźnik redukcji wzmocnienia o wysokiej rozdzielczości umożliwia sprawdzenie jednym rzutem oka poziom aktualnie stosowanej kompresji.
- Cyfrowy obwód doskonale redukuje szum, typowy problem standardowych kompresorów
- Nominal Input Level-20 dBu
- Input Impedance1 M ohm
- Nominal Output Level-20 dBu
- Output Impedance1 k ohm
- Recommended Load Impedance10 k ohms or greater
- Buffered bypass
- Controls Pedal switch, THRESHOLD knob, RATIO knob, RELEASE knob, LEVEL knob
- Złącza INPUT Jack, OUTPUT Jack, DC IN Jack
- Wymiary 73 x 129 x 59 mm
- Waga 450 g
- Zasilacz do dodatkowego zakupienia z serii PSA

Zaawansowana technologia zapewnia naturalny dźwięk

Kompresja to niezbędne narzędzie nowoczesnego basisty. Chociaż obecnie jest wiele kompresorów w formie efektu podłogowego, to BC-1X wyróżnia się, jako całkowicie unikalny produkt. W odróżnieniu do konwencjonalnych urządzeń, kompresujących i tłumiących dźwięk, zaawansowana technologia BOSS MDP efektu BC-1X zapewnia doskonale naturalną kompresję, która nigdy nie zdominuje charakteru używanego instrumentu. Każdy szczegół jest przechwytywany i wiernie przetwarzany za pomocą agresywnych ustawień kompresora. Dźwięk jest prawdziwy w każdym rejestrze, pozwalając wkładać serce w grę bez denerwującego zmieniania ustawień dla każdego utworu lub stylu.

Nieskończone możliwości tonalne, ale proste sterowanie

Chociaż może być trudno ustawić odpowiednio normalny kompresor, BC-1X bierze na siebie zgadywankę uzyskiwania wspaniałego brzmienia. Za prostym interfejsem z czterema potencjometrami kryje się złożony, wielopasmowy kompresor z licznymi parametrami blokującymi. Gdy kręcisz gałkami, wiele parametrów zmienia wartość równocześnie, umożliwiając rozległe kształtowanie barwy dźwięku przy minimalnym wysiłku. A dzięki inteligentnej technologii w środku, zawsze uzyskasz doskonałe brzmienia przy każdych ustawieniach, od subtelnego sterowania dynamiką po ekstremalnie silną kompresję.

Profesjonalne własności dla profesjonalnych muzyków

Kompresor BC-1X zaprojektowano z myślą o profesjonalnej praktyczności. 18-woltowy obwód wejściowy zapewnia wystarczającą rezerwę mocy, nawet w przypadku najsilniejszych sygnałów z aktywnych basów. 16-segmentowy wskaźnik redukcji wzmocnienia przez cały czas wyraźnie pokazuje ilość kompresji, najwyższej klasy funkcja, rzadko spotykana w podłogowych kompresorach. W porównaniu z innymi kompresorami, zakłócenia od pracy pedału są skrajnie niskie, kolejna olbrzymia korzyść, oferowana przez technologię firmy BOSS. A dzięki sprawdzonej w terenie, kompaktowej obudowie BOSS, kompresor BC-1X zapewnia kuloodporną niezawodność przez lata wymagającego, profesjonalnego użytkowania. 

Parametry i specyfikacje

Typ

Compressor

Kontrolery

Level, Release, Ratio, Threshold

True bypass

Nie

Może być zasilany bateriami

Tak

Wejścia

1x Mono

Wyjścia

1x Mono

Zasilacz w zestawie

Nie

Power Socket

Nie

Kraj pochodzenia

Tajwan

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Boss BC 1X Bass Compressor , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | Boss BC 1X Bass Compressor
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć