Boss BC 1X Bass Compressor

Pedały efektowe do gitar basowych | Kod produktu: BC-1X | ID: 226026

850 zł

Dostępny na magazynie 1 szt
Transport gratis
48 punktów
wysyłka dziś

Zostanie dostarczony 28-06-2019

850 zł

Aupark Bratislava - 1 szt
Anděl Park Praha - 1 szt
Bory Mall Bratislava - 1 szt
Chodov Praha - 0 szt
Aupark Košice - 0 szt
Aupark Hradec Králové - 0 szt
Nisa Liberec - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
N. Karolína Ostrava - 0 szt
Aupark Žilina - 0 szt

Boss BC 1X Bass Compressor

Wyposażony w najnowocześniejszą technologię firmy BOSS, basowy kompresor BC- 1X wykracza znacznie poza możliwości konwencjonalnych, podłogowych kompresorów basowych. Ten efekt podłogowy oferuje dwupasmową kompresję na profesjonalnym poziomie, sterowaną przez inteligentny obwód, dzięki czemu wybiera naturalne brzmienia w każdym stylu gry. Zaawansowana konstrukcja reaguje na zróżnicowaną dynamikę i rejestry, aby stosować idealną ilość kompresji w czasie rzeczywistym, co daje pewność, że dźwięk nigdy nie będzie zbyt stłumiony lub matowy. Wygodny, mocny i łatwy w użyciu, kompresor BC-1X jest niezbędnym narzędziem, oferującym dynamicznym muzykom studyjną jakość dynamiki i precyzję.

Parametry i specyfikacje

Type

Compressor

Kontrole

Level, Release, Ratio, Threshold

True bypass

Nie

Wejścia

1x Mono

Wyjścia

1x Mono

Adapter w zestawie

Nie

Kraj pochodzenia

Chiny

- Inteligentny obwód dopasowuje każdy rejestr i szczegóły gry, zapewniając naturalną kompresję, chroniącą podstawowe brzmienie basowe
- Interaktywne przetwarzanie wewnętrzne pozwala użytkownikom stosować wyrafinowane, wielopasmowe ustawienia kompresji za pomocą prostych elementów sterujących, dostępnych w efekcie podłogowym
- Profesjonalna elektronika z wejściem 18 V zapewnia wystarczającą rezerwę mocy dla każdego basu oraz czyste i dynamiczne brzmienie bez zniekształceń.
- Wskaźnik redukcji wzmocnienia o wysokiej rozdzielczości umożliwia sprawdzenie jednym rzutem oka poziom aktualnie stosowanej kompresji.
- Cyfrowy obwód doskonale redukuje szum, typowy problem standardowych kompresorów
- Nominal Input Level-20 dBu
- Input Impedance1 M ohm
- Nominal Output Level-20 dBu
- Output Impedance1 k ohm
- Recommended Load Impedance10 k ohms or greater
- Buffered bypass
- Controls Pedal switch, THRESHOLD knob, RATIO knob, RELEASE knob, LEVEL knob
- Złącza INPUT Jack, OUTPUT Jack, DC IN Jack
- Wymiary 73 x 129 x 59 mm
- Waga 450 g
- Zasilacz do dodatkowego zakupienia z serii PSA

Zaawansowana technologia zapewnia naturalny dźwięk

Kompresja to niezbędne narzędzie nowoczesnego basisty. Chociaż obecnie jest wiele kompresorów w formie efektu podłogowego, to BC-1X wyróżnia się, jako całkowicie unikalny produkt. W odróżnieniu do konwencjonalnych urządzeń, kompresujących i tłumiących dźwięk, zaawansowana technologia BOSS MDP efektu BC-1X zapewnia doskonale naturalną kompresję, która nigdy nie zdominuje charakteru używanego instrumentu. Każdy szczegół jest przechwytywany i wiernie przetwarzany za pomocą agresywnych ustawień kompresora. Dźwięk jest prawdziwy w każdym rejestrze, pozwalając wkładać serce w grę bez denerwującego zmieniania ustawień dla każdego utworu lub stylu.

Nieskończone możliwości tonalne, ale proste sterowanie

Chociaż może być trudno ustawić odpowiednio normalny kompresor, BC-1X bierze na siebie zgadywankę uzyskiwania wspaniałego brzmienia. Za prostym interfejsem z czterema potencjometrami kryje się złożony, wielopasmowy kompresor z licznymi parametrami blokującymi. Gdy kręcisz gałkami, wiele parametrów zmienia wartość równocześnie, umożliwiając rozległe kształtowanie barwy dźwięku przy minimalnym wysiłku. A dzięki inteligentnej technologii w środku, zawsze uzyskasz doskonałe brzmienia przy każdych ustawieniach, od subtelnego sterowania dynamiką po ekstremalnie silną kompresję.

Profesjonalne własności dla profesjonalnych muzyków

Kompresor BC-1X zaprojektowano z myślą o profesjonalnej praktyczności. 18-woltowy obwód wejściowy zapewnia wystarczającą rezerwę mocy, nawet w przypadku najsilniejszych sygnałów z aktywnych basów. 16-segmentowy wskaźnik redukcji wzmocnienia przez cały czas wyraźnie pokazuje ilość kompresji, najwyższej klasy funkcja, rzadko spotykana w podłogowych kompresorach. W porównaniu z innymi kompresorami, zakłócenia od pracy pedału są skrajnie niskie, kolejna olbrzymia korzyść, oferowana przez technologię firmy BOSS. A dzięki sprawdzonej w terenie, kompaktowej obudowie BOSS, kompresor BC-1X zapewnia kuloodporną niezawodność przez lata wymagającego, profesjonalnego użytkowania. 

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Boss BC 1X Bass Compressor , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259 zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | Boss BC 1X Bass Compressor
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć