Wybierz kraj dostawy przesyłki

Niedostępne

Arturia PolyBrute 12

61-klawiszowy 12-głosowy syntezator polifoniczny z architekturą stereo z dwoma filtrami, niemal nieskończonymi możliwościami modulacji, możliwościami morfingu dźwięku i przełomową klawiaturą polifoniczną w technologii Full Touch® MPE, która na...
Niedostępne
Ten produkt jest niedostępny. Zalecamy wybranie opcji pilnowanie dostępności.

Kod produktu: POLYBRUTE12 | ID: 1138551

Arturia PolyBrute 12

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

61-klawiszowy 12-głosowy syntezator polifoniczny z architekturą stereo z dwoma filtrami, niemal nieskończonymi możliwościami modulacji, możliwościami morfingu dźwięku i przełomową klawiaturą polifoniczną w technologii Full Touch® MPE, która na nowo definiuje muzyczną ekspresję.

Kontynuując dziedzictwo swojego poprzednika jako jednego z najpotężniejszych i najbardziej wyrazistych syntezatorów analogowych w historii, PolyBrute 12 idzie o krok dalej, na nowo definiując muzyczną ekspresję dzięki rozszerzonej 12-głosowej architekturze i przełomowej klawiaturze polifonicznej w technologii Full Touch® MPE. Ten syntezator to nie tylko instrument; to kanał prowadzący do niespotykanych dotąd krajobrazów dźwiękowych.

Polybrute 12 przenosi ekspresję dźwiękową chwili na zupełnie nowy poziom dzięki klawiaturze Full Touch®, która śledzi położenie, nacisk i dotknięcie każdego klawisza, zapewniając wyjątkową precyzję i płynny polifoniczny aftertouch w całym zakresie ruchu klawiszy.

Od subtelnych niuansów po potężną dynamikę i wrażliwą na moment kontrolę obwiedni, ta klawiatura oferuje trzy różne tryby aftertouch, które zapewniają muzykowi bezpośrednie i dotykowe połączenie z dźwiękiem. To, w połączeniu z kultowym padem Morphée i sterowaniem wstęgowym, oznacza, że ​​każdym presetem można grać w prawdziwie wielowymiarowy sposób, podnosząc ekspresję i uzyskując rezultaty, które po prostu zapierają dech w piersiach.

PolyBrute 12 już tu jest, oferując kolosalny, bogaty, świetlisty i nieskończenie zmienny dźwięk, który zdefiniuje nową erę wyrazistej syntezy analogowej.

Wyrazistość na wyższym poziomie

Polifoniczna klawiatura Full Touch® MPE firmy PolyBrute zapewnia niezrównaną czułość i kontrolę, umożliwiając niezależną modulację każdej nuty, co zapewnia niesamowicie dynamiczną kompozycję. To w połączeniu z trójwymiarowym padem Morphée, drewnianym kontrolerem wstęgowym i rejestratorem ruchu umożliwia prawdziwie wielowymiarową modulację.

Nieograniczona konstrukcja dźwięku

12-głosowa architektura PolyBrute 12 w połączeniu z analogowymi oscylatorami, filtrami, zaawansowaną matrycą i zintegrowanymi efektami FX pozwala na eksplorację nieskończonego spektrum barw dźwiękowych. Wybierz pomiędzy 768 dynamicznymi ustawieniami wstępnymi lub zaawansowanym, kompleksowym projektem dźwięku i odkryj sejsmiczny dźwięk PolyBrute.

Dotykowy przebieg pracy

PolyBrute 12 kontynuuje tradycję praktycznej, natychmiastowej kontroli, oferując dotykowe i wciągające wrażenia dźwiękowe bez konieczności przeglądania menu lub przełączania funkcji. Jeśli chcesz ulepszyć PolyBrute na swoim komputerze, możesz to również zrobić za pomocą edytora VST.

Jakość wykonania

Wykonany z najlepszych materiałów, w tym z czarnego drewna orzechowego, klawiatury nowej generacji i efektownej aluminiowej obudowy, PolyBrute 12 został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych muzyków.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Typ

Analog, Synth


Funkcje

Technologia klawiatury

FullTouch MPE Technology

Aftertouch

Tak

LFO

3

Envelope

ADSR

Oscylatory

2

Modulacja

Tak

Fadery

10 – 20

Arpeggiator

Tak

Rodzaje efektów

Liczba ustawień Preset

768

Interfejs MIDI

Tak

Bluetooth

Nie

Wbudowany głośnik

Nie

Dynamiczna klawiatura

Tak

Akompaniament

Nie

Arranger

Nie

Oprogramowanie


Właściwości

Liczba klawiszy

61

Rodzaj klawiatury

Velocity-Sensitive

Wielkość klawiszy

Standard

Polifonia

12

Bi-Amp

Pokrętło pitch bend

Tak

Nośnik danych

Wyświetlacz

Tak

Typ ekranu

Kolor


Wejścia i wyjścia

Wyjście słuchawkowe

Tak

Wejścia pedałów

Wyjścia analogowe

2

Wejście mikrofonowe

Nie

USB

Tak

USB MIDI

Tak

USB to Device

Nie

USB to Host

Nie


Efekty

Filtr

Tak

Sekwencer

64 steps


Opakowanie

Zasilanie

Może być zasilany bateriami

Nie

Zasilacz

240V


Akcesoria

Zasilacz w zestawie

Tak


Rozmiary i waga

Szerokość (cm)

97,2

Wysokość (cm)

15,7

Głębokość (cm)

38

Waga netto (kg)

22,8


Zalecane akcesoria