Alesis Turbo Mesh Kit SET

Zestawy perkusji elektronicznych | Kod produktu: TURBO-MESH-KIT-EU-SET | ID: 312870

1 593 zł

Dostępny na magazynie 4 szt
Transport gratis
576 punktów
wysyłka jutro

Zostanie dostarczony 10-04-2020

1 593 zł

N. Karolína Ostrava - 2 szt
Aupark Bratislava - 1 szt
Chodov Praha - 0 szt
Bory Mall Bratislava - 0 szt
Aupark Košice - 0 szt
Aupark Hradec Králové - 0 szt
Nisa Liberec - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
Anděl Park Praha - 0 szt
Aupark Žilina - 0 szt

Alesis Turbo Mesh Kit SET

produkty w zestawie

1 x

Alesis Turbo Mesh Kit

Alesis Turbo Mesh Kit

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Kompletny, 7-częściowy elektroniczny zestaw perkusyjny skupiony wokół technologii bębnowej z głowicą siatkową. Głowice Mesh są przytłaczającą preferencją perkusistów, którzy grają elektroniczne zestawy ze względu na ich naturalne wyczucie i ultra cichą reakcję. Zestaw Alesis Turbo Mesh wyposażony jest w 8-calowy werbel z siatką i (3) 8-calowe oczka. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć kompletny zestaw perkusyjny; (3) talerze o średnicy 10 cali, specjalnie zaprojektowane hi-hat i pedały do kopania, a także trwały stalowy stojak. W skład zestawu wchodzi również całe okablowanie, pałeczki perkusyjne, zasilacz i klucz do bębna dla łatwej konfiguracji. W sercu Turbo Mesh Zestaw to bogaty w funkcje elektroniczny moduł bębnowy Turbo Moduł bębna Turbo zawiera 10 nowych klasycznych i nowoczesnych brzmień zestawów perkusyjnych, zaprojektowanych przez Alesis, które zawierają 120 pojedynczych dźwięków bębna i wykorzystują technologię inteligentnej dynamicznej artykulacji, aby zapewnić niewiarygodnie realistyczny dźwięk i grywalność.

1 x

Superlux HD572

Superlux HD572

Słuchawki o konstrukcji zamkniętej, w których zastosowano wysokiej jakości przetworniki neodymowe. Idealne do pracy w studiu nagraniowym i dla DJ'ów. Bardzo dobre wyciszenie dźwięków zewnętrznych i potężnie brzmiące basy. Wygodne nausznice i niewielka waga pozwalają na wielogodzinną pracę i zachowanie pełnego komfortu użytkowania. Znakomita jakość w przystępnej cenie. Dodatki - duży worek oraz standardową pozłoconą przejściówkę z wtyku 3,5-milimetrowego na większy, o średnicy 6,3 mm.

1 x

Bespeco DT5

Bespeco DT5

Zawodowy stołek z wygodnym okrągłym siedziskiem.Zmiana wysokości regulowana motylkiem oraz klamrą zabezpieczającą. Jakość gwaranrtowana niemiecką dokładnością i solidnością. Regulacja wysokości od 58 cm do 63 cm, waga 4,2 kg. Podstawa trójnóg, szerokość rozwarcia nóg 60 cm. Maksymalne obciążenie 80 kg. Kolor czarny. Waga stołka 2,9 kg.Tapicerka na siedzisku wykonana z winylowego materiału. Konstrukcja metalowa.

Ocena całkowita oparta o 1 recenzji użytkownika:

1

Posiadasz ten Alesis Turbo Mesh Kit SET , albo miałeś okazję używać produktu?

Victor D.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
05-08-2019

Извинете за глупавия въпрос но комплекта съдържа ли палки за свирене?

© 2004-2020 Muziker | Alesis Turbo Mesh Kit SET
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć