Konkurowanie z najnowszymi klawiszami Yamaha PSR-SX700 i PSR-SX900 w dyscyplinach cyfrowego dźwięku, designu lub wrażeń z gry, jest prawie niemożliwe. Z linii startu już wiadomo, kto będzie zwycięzcą. Dzięki najnowszej serii PSR-S, która została stworzona, aby zapewnić unikalne wrażenia z gry i maksymalną wydajność produkcji, okazuje się, że wynik jest naprawdę wyjątkowy i oba instrumenty podkreślają wyjątkowość i indywidualność każdego gracza oraz są wyposażone w bogactwo pomysłów i funkcji, które wspierają twoje pragnienia muzyczne przez cały czas. Fanowie nowej serii PSR-SX mogą się cieszyć nie tylko z nowego, fascynującego designu, ale także zwyrafinowanego procesoraużytkownika z ekranem dotykowym, programowalnymi przyciskami, kontrolerami na żywo, a szczególnie intuicyjnej obsługi. Godziny zabawy będą na Ciebie czekać. Komponowanie utworów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki szerokiej gamie stylów muzycznych, a rytmiczne dodatki sprawiają, że instrumenty te są doskonałym partnerem muzycznym.

W 2001 roku PSR-1000 i PSR-2000 zostały wyposażone w udaną koncepcję centralnego wyświetlacza graficznego, a trzy lata później PSR-3000 wprowadził innowacje, takie jak technologia USB lub „Mega Voice”. Teraz po 15 latach, najnowsza generacja PSR-SX oferuje ultrarealistyczne dźwięki i największy wybór stylów i funkcji, jak do tej pory jeszcze nie było, niezależnie od stylu muzyki.

Co otrzymujesz, kupując nowe klawisze PSR-SX700 i PSR-SX900, jeśli nadal używasz starszych modeli, dowiesz się z poniższej tabeli:

© 2004-2020 Muziker | yamaha-psr-news
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć