Lista 10 najgorętszych nowości Lato 2019

native_instruments
Na szczęście ta gorąca apokalipsa się skończyła i możemy podsumować, jakie nowości były w stanie ochronić się przed śmiercią spowodowaną upałem w lecie. Oto najfajniejsza dziesiątka:

10 - Rock Off

Twoja podarta i 100-krotnie wyprana koszulka z napisem Guns N 'Roses powinna naprawdę zostać wyrzucona i miałbyś kupić coś ładnego. Na przykład nowa koszulka z napisem Guns N 'Roses jest dostępna w 6 rozmiarach i w większej liczbie kolorów. Poza tym stara koszulka jest już za mała i ty już nie jesteś rozmiar „M”.

audio komplete
for producents

9 - Novox Mobilite

Z nazwy jasno wynika, że jest to coś mobilnego, ale najpierw przestraszyłem się, że jest to przenośna nagrzewnica powietrza z mikrofonem. Byłem zaintrygowany, więc natychmiast to podłączyłem. Gra bez wahania, nawet zainteresowany kolega zaczyna mówić płynnie. Świetna rzecz do powiedzenia - jeśli masz coś do powiedzenia. Jeśli nie, to nie ma znaczenia - odtwarza także muzykę.

8 - AIAIAI

Aiaiaaai - tak nazwałem, kiedy po raz pierwszy wypróbowałem słuchawki tej marki. Po pierwsze, można je złożyć z poszczególnych części (nauszniki, konstrukcja, kabel) i nie odstają już w nich uszy. Ponadto niesamowity dżwięk.

for artists
for youtubers

7 - Kemper Profiler Stage

Na początku efekty gitarowe były tylko analogowe. Potem weszły w modę cyfrowe i oszalały na całym świecie. Potem ten sam świat odkrył, że analogi były jakoś lepsze i wrócił do analogu. A potem przyszedł Kemper. Teraz nie tylko w wersji rack, ale także w wersji pedalboardu. Czysta cyfrowa piękność.

6 - Snake Oil

Olejek wężowy jest wytwarzany przez prasowanie wężów za chłodna i służy wyłącznie do wspomagania wzrostu włosów. Absolutnie to nie działa. Ale to, co działa idealnie, to dwa pedały fuzz/booster firmy Chapman. Wypróbowaliśmy je w biurze i naprawdę zaczęliśmy zapuszczać włosy. nos i uszy, ale będę je jeszcze testować, ale dźwięk jest tak twardy jak Brexit „Made in England”.

komplete audio 1
komplete audio 1

5 - Yamaha PSR SX700 i 900

7-calowy ekran dotykowy na tych klawiaturach ma lepszy obraz niż telewizor mojej babci, a dźwięk organów jest bardziej realny niż ten, który grał na weselu. Po raz kolejny Yamaha przesadza i upycha wszystkie najnowsze technologie świata w tej serii SX, aby uniemożliwić rywalizację. Myślę, że się udało.

4 - KRK Rokit G4

Krk to chorwacka wyspa na Morzu Adriatyckim i o ile wiadomo, nie ma absolutnie nic wspólnego z techniką studyjną. Żółte membrany tych monitorów studyjnych są wykonane z kevlaru i to jest dokładnie materiał, z którego wykonane są kamizelki kuloodporne. Krótko mówiąc, otrzymujesz kuloodporne monitory na rok 2019 - i warto.

komplete audio 1

3 - Focusrite - karty dżwiękowe 3. generacji

komplete audio 2

Każde pokolenie uważa, że jest to „ostatnie dobro” i nigdy nie jest to prawdą. To był pierwszy raz, kiedy rodzice w epoce kamienia łupnego zaczęli to twierdzić, kiedy ich dzieci wymyśliły klin pięści w wolnym czasie. Spójrz czym bawi się nasze dziecko! Z czego wyrósł? Focusrite 3. generacji to dowód na to, że karty dżwiękowe są lepsze z pokolenia na pokolenie, a domowe studia produkują lepszy i bardziej profesjonalny dźwięk.

2 - Fender Vintera

komplete kontrol m32

W nowej erze, ale z vintage wskazaniem, Fender wyrusza ze swoją serią Vinter. Strat, Tele, Jaguar, Mustang, a także dwie kultowe gitary basowe Precision i Jazz są ubrane w kolory o vintage zapachu i dlatego uwielbiam Fendera. To znaczy ... nie z powodu zapachu ... to miałem na myśli w przenośni. Rozumiesz.

1 - A na szczycie naszej listy znalazła się TADADAAA ....

Firma Roland, która po dziesięciu latach niespodziewanie wróciła do syntezatorów Fantom. Zanim piszę ten tekst, obowiązuje jeszcze na nich embargo informacyjne, więc mogę powiedzieć tylko jedno: Fantom wraca!

komplete kontrol m32
© 2004-2019 Muziker | Top 10 2019
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć