roland competition

Moduł Roland RM-2 Trigger za darmo do V-drums TD-25

Roland trigger
Roland V-Drums TD-25 są przeznaczone dla perkusistów koncertowych, którzy potrzebują szeroką paletę dźwiękowa. Uzyskaj za darmo moduł Roland TM-2.
Jak to zrobić?

Kup Roland V-Drums TD-25 w Muziker do 31.3.2019

Zarejestruj swoje urządzenie na stronie Rolandeasteurope.com.

Otrzymasz e/mail z prośba wskazania dowodu zakupu. Po jego zaakceptowaniu możesz oczekiwać swój prezent.
Kup Roland V-Drums TD-25
Zasady i warunki

Dlaczego V-Drums TD-25

Zestawy z serii Roland V-Drums TD-25 zawierają ponad 200 dynamicznych dżwięków perkusyjnych, które brzmią tak dobrze, jak ich wersje akustyczne. Dają wyrazisty dźwięk podczas prób, nagrywania i koncertów. Czasami jednak potrzebujesz dodatkowych dźwięków, których nie masz.
 
Na przykład towarzyszący dźwięk perkusji, głęboki dźwięk "808 Kick" a nawet wokal lub towarzyszący utwór, którego nie można stworzyć za pomocą zestawu.
drum set
roland trigger

Dlaczego TM-2 Trigger

Za pomocy modułu Roland TM-2 szybko zastąpisz w ścieżce dźwiękowej głuche odcinki. Ten niewielki moduł jest wyposażony w dźwięki perkusyjne, ale możesz też włożyć własną próbkę, aby zmaksymalizować jej wszechstronność.
 
W zestawie z serią V-Drums TD-25 umożliwia nakładanie dodatkowych dźwięków bębna basowego i małego bębna (lub dowolnego bębna/talerza). Alternatywnie możesz dodać dodatkowe dźwięki, aby zwiększyć ich liczbę w Twoim V-Drums.
Ponadto korzystanie z modułu TM-2 nie jest związane tylko z perkusjami V-Drums. Jeśli grasz na perkusji akustycznej, dodając moduł TM-2 do zestawu, możesz łatwo warstwić elektroniczne dźwięki i sample akustycznych bębnów. Po podłączeniu modułu do perkusji elektronicznej, można nawet zwiększyć liczbę dźwięków w zestawie akustycznym.
Kup Roland V-Drums TD-25
© 2004-2019 Muziker | Roland promo 1
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć