Roland LX-17 PW

Pianina cyfrowe | Kod produktu: LX-17-PW | ID: 222756

Sprzedaż
- 8%

18 500 zł

20 140 zł

Przy zakupie oszczędzisz 1 640 zł
Dostępny na magazynie 1 szt
Transport gratis
Wysyłka 23-04-2019

Zostanie dostarczony 29-04-2019

Wygodne cenowo zestawy
z tym produktem

Roland LX-17 PW
Bespeco SG101 White
Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohms

Roland LX-17 PW

Najbardziej luksusowe pianino domowe o najlepszym brzmieniu. Seria LX jest jedną z najbardziej ekscytujących. Chcieliśmy zbudować luksusowe pianino dla konesera, o bogatym brzmieniu i eleganckim wyglądzie instrumentu akustycznego wraz z wieloma korzyściami, dostępnymi tylko w pianinie cyfrowym. Model LX-17 jest zasilany najnowszą wersją naszej uznanej technologii modelowania brzmienia fortepianowego SuperNATURAL, wraz z unikalną klawiaturą, łączącą drewno i elementy odlewane w celu zapewnienia wspaniałych odczuć i doskonałej trwałości. Pianino LX-17 łączy się ze smartfonem lub tabletem przez system technologia Bluetooth®, więc przez potężny system nagłośnienia pianina, wykonany za pomocą ośmiu głośników, można słuchać aplikacji muzycznych lub lekcji fortepianowych. I chociaż jest niedużym instrumentem, pianino LX-17 jest naszym najwyższym instrumentem i na pewno wniesie wiele do każdego domu, szczególnie dzięki możliwości wyboru wykończenia, obecny w białym na wysokim połysku. Wymiary 1407 x 482 x 1132 mm. Waga: 87,3 kg.

Parametry i specyfikacje

Polifonia

No limit

Arranger

Nie

Wykończenie

Mat

Kolor

Biały

Przełomowa technologia modelowania SuperNATURAL firmy Roland oferuje bogate, żywe brzmienie fortepianowe, w naturalny sposób reagujące na sposób gry. W większości cyfrowych pianin naciśnięcie klawisza wygeneruje zarejestrowany wcześniej dźwięk. Ale fortepianowe brzmienie SuperNATURAL działa inaczej, używając najnowocześniej technologii modelowania do kreowania dźwięku, a nie do zwykłego odtwarzania. Unikalny proces modelowania obejmuje cały proces tworzenia dźwięku w typowym fortepianie, w tym kombinację granych nut i ich wzajemny rezonans oraz wzajemną interakcję wielu elementów instrumentu akustycznego. W rezultacie uzyskuje się bogaty, złożony dźwięk – uzupełniony alikwotami – zmieniający się w zależności od sposobu gry; co jest niemożliwe do uzyskania, jeśli w pianinie stosowane są sample. Różnica jest taka, jak w przypadku słuchania nagrania i przebywania w miejscu gry.

Klawiatura PHA-50 oferuje piękny wygląd i odczucia drewnianej klawiatury oraz trwałość nowoczesnych odlewów
Często występujące w pianinach akustycznych drewniane klawiatury mają atrakcyjny wygląd, zapewniając masywność i solidność. Ale całkowicie drewniana klawiatura nie jest najlepszym rozwiązaniem dla pianina cyfrowego, gdyż drewniane klawisze wymagają regularnej konserwacji, aby zapewnić ich najlepszy stan. Model LX-17 posiada klawiaturę nowego typu, łączącą drewno i elementy odlewane, aby uzyskać to, co najlepsze z obydwu tych światów; piękne, drewniane boki zapewniają znajomą, masywną sztywność, wyczuwalną podczas gry, natomiast sztywna rama wewnętrzna umożliwia codzienną grę na pianinie Roland przez wiele lat, bez konieczności martwienia się o niezawodność. Można grać na nim również nocą – gdyż konstrukcja naszego pianina jest cichsza podczas gry.

Wielokanałowy system głośnikowy Acoustic Projection firmy Roland reprodukuje bogate brzmienie fortepianu akustycznego
System głośnikowy Acoustic Projection firmy Roland reprodukuje bogate, wciągające brzmienie fortepianu akustycznego. Model LX-17 wyposażono w czterodrożny system z ośmioma głośnikami, sterowany mocnym, sześciokanałowym wzmacniaczem, a każda sekcja pełni specyficzną rolę w zapewnianiu doskonałego dźwięku pianina. Mocne głośniki w obudowie generują przestrzenny dźwięk zasadniczego brzmienia fortepianowego, natomiast zamontowane na górze, asymetryczne głośniki przestrzenne reprodukują rezonans ramy. I na koniec, głośniki bliskiego pola oraz głośniki wysokotonowe emitują dźwięki, najbardziej zauważalne przez grającego, w tym spektakularne, dynamiczne alikwoty, a nawet zakłócenia, pochodzące od pracy uderzających w struny młoteczków. Dźwięk może być jeszcze czystszy po otwarciu górnej pokrywy, jak w pianinie akustycznym.

Podłącz smartfona lub tablet poprzez system technologia Bluetooth® i używaj ułatwiających naukę aplikacji
Dzisiaj ludzie często grają na pianinie lub uczą się grać, używając do pomocy smartfona lub tabletu. Dzięki technologia Bluetooth® pianino LX-17 bezprzewodowo łączy się z urządzeniem przenośnym, umożliwiając korzystanie z popularnych aplikacji dla systemu iOS lub Android oraz sieciowych filmów szkoleniowych. Po połączeniu, dźwięk jest odtwarzany przez głośniki wewnętrzne pianina lub słuchawki, jeśli wolisz ćwiczyć z zachowaniem prywatności. Następnie można grać z ulubionym wykonawcą lub zespołem albo ćwiczyć z najlepszymi nauczycielami gry na pianinie. Można odwiedzić witrynę Sheet Music Direct, aby pobrać wiele różnych partytur lub zainstalować aplikację dla systemu iOS, taką jak PiaScore, oferującą bezpłatny dostęp do ponad 70 000 partytur utworów klasycznych; strony wyświetlanych na ekranie iPada lub iPhona partytur można nawet przewracać, naciskając pedał pianina.

Efekt 3D AMBIENCE zapewnia naturalny dźwięk brzmienia fortepianowego w przypadku używania słuchawek
Jedną z wielkich zalet pianina cyfrowego jest możliwość cichego grania przy użyciu słuchawek. Jednakże, w przypadku używania słuchawek, niektóre pianina cyfrowe dźwięk z głośników kierują bezpośrednio do uszu. Jest to wada, gdyż dobre słuchawki są w stanie zapewnić niezwykłą klarowność i szczegółowość dźwięku podczas ćwiczeń. W pianinach firmy Roland zastosowano słuchawkowy efekt 3D AMBIENCE w celu zoptymalizowania dźwięku w taki sposób, aby wydawało się, że dźwięk wydobywa się z pianina, a nie ze słuchawek. Będziesz również w stanie ćwiczyć bez zmęczenia przez dłuższy czas i o każdej porze dnia lub nocy.

Graj, jak na akustycznym fortepianie
Ważny jest nie tylko dotyk, ale również sposób, w jaki poruszają się klawisze. Każdy klawisz posiada sworzeń stabilizujący, które zapewnia płynny i precyzyjnych ruch klawisza w pionie, eliminując ruch boczny oraz zakłócenia, powstające podczas grania glissando na niektórych pianinach. Ponieważ model LX-17 wyposażono w najnowszy moduł brzmieniowy, dopracowaliśmy również system detekcji, aby mieć pewność, że praca klawiatury i modułu brzmieniowego będzie w pełni zharmonizowana, zapewniając doskonałe wrażenia gry. I na koniec, klawisze mają taki wygląd, jakby były wykonane z prawdziwego hebanu i kości słoniowej, a ich właściwość pochłaniania wilgoci oznacza, że palce nie będą ślizgać się podczas gry.

Elegancki wygląd, klasyczne linie, ponadczasowe brzmienie
Chociaż wypełniony jest zaawansowaną technologią, model LX-17 jest uspokajająco tradycyjny, jeśli chodzi o styl. Takie połączenie klasycznych linii i kompaktowej, wysokiej obudowy jest oferowane w dwóch wersjach wykończenia; hebanowym na wysoki połysk i białym na wysoki połysk. Gdy pianino znajdzie się już w domu, nie trzeba nawet naciskać przycisku zasilania, aby zacząć grać – wystarczy podnieść pokrywę klawiatury. A podczas grania zwróć uwagę na błyszczącą płytę oraz, jak w pianinie akustycznym, na możliwość otwarcia pokrywy górnej w celu uzyskania jeszcze wyraźniejszego dźwięku. 

Kup Roland LX-17 PW w dostępnym cenowo zestawie.

ZESTAW z akcesoriami w lepszej cenie. Akcesoria i materiały eksploatacyjne będą prędzej czy później potrzebne. Kup je teraz i zaoszczędź trochę pieniędzy i czasu. Nie będziesz musiał tego robić później. Dodatkowo możesz mieć pewność, że akcesoria w ZESTAWIE będą pasować do Twojego instrumentu.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Roland LX-17 PW , albo miałeś okazję używać produktu?

Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | Roland LX-17 PW