Pioneer Dj DDJ-400 Cover SET

Kontrolery i oprogramowania dla DJ | Kod produktu: DDJ-400-SET | ID: 312892

Pioneer Dj DDJ-400 Cover SET

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

GŁÓWNY OBRAZ ZESTAWU JEST ILUSTRACYJNY! - ZESTAW dwóch sztuk po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Jeśli zdecydujesz się je teraz kupić, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a także nie musisz się tym zajmować później.

produkty w zestawie

1 x

Pioneer Dj DDJ-400

Pioneer Dj DDJ-400

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Nauka gry na DJ nigdy nie była łatwiejsza niż w przypadku 2-kanałowego kontrolera DJ DDJ-400 dla rekordbox dj. Wyposażony w funkcje, które pomogą ci w komfortowym rozwijaniu twoich umiejętności, układ tego kontrolera odzwierciedla naszą flagową konfigurację NXS2, ze wspólnymi elementami, takimi jak dedykowane przyciski cue, Beat FX, sterowanie pętlami w stylu CDJ i wiele innych. W rezultacie nasz zaawansowany sprzęt DJ-ski będzie wyglądać naturalnie, gdy będziesz gotowy do postępu. Wraz z naszym profesjonalnym oprogramowaniem Performance, rekordbox dj, jego kompatybilna funkcja Tutorial pomoże ci opanować możliwości twórcze tego kontrolera. Lekki i przenośny, weź DDJ-400 ze sobą, aby ćwiczyć sesje lub imprezy. Już wkrótce poczujesz się jak w domu. ĆWICZENIA: Będziesz miał dostęp do funkcji Samouczek rekordbox dj. Postępuj zgodnie ze swoim ekranem komputera, aby dowiedzieć się, jak korzystać ze sprzętu i techniki mistrza DJ. UKŁAD KLUBU W STYLU: Przyciski i pokrętła DDJ-400 są ułożone w taki sam sposób, jak w naszym profesjonalnym zestawie NXS2. Rozwijaj swoje umiejętności, korzystając z interfejsu podobnego do naszego standardowego odtwarzacza klubowego, i ulepszaj swoje miksy za pomocą efektów Sound Color FX i Beat FX zawierających krzywe zaczerpnięte z miksera DJM-900NXS2. Wkrótce poczujesz się komfortowo występując w kabinach DJ-a. BEAT FX: Zastosuj profesjonalne efekty, które pasują do tempa aktualnie odtwarzanego utworu za pomocą funkcji Beat FX. Pomoże to w tworzeniu unikalnych zestawów, nawet jeśli dopiero zaczynasz. REKORDBOX DJ: Otrzymujesz klucz licencyjny rekordbox dj dołączony do tego kontrolera. Po prostu aktywuj swój klucz licencyjny dla naszego oprogramowania DJ, podłącz kontroler i uruchom Djing. PC MASTER OUT: Aby uzyskać elastyczność, możesz usłyszeć miks przez wewnętrzne głośniki komputera lub podłączone głośniki stacjonarne. W tym samym czasie możesz używać słuchawek do sygnalizowania niezależnie od głównego urządzenia. PLUG AND PLAY: Z wbudowaną kartą dźwiękową wystarczy podłączyć kontroler do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB, aby włączyć i rozpocząć odtwarzanie.

1 x

Decksaver Pioneer DDJ-400 Cover

Decksaver Pioneer DDJ-400 Cover

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Osłona Pioneera DDJ-400. Nadal wykonany z bardzo trwałego poliwęglanu, ale dociera do Ciebie w bardziej przystępnej cenie. Zaprojektowany i zaprojektowany w Wielkiej Brytanii dla DDJ-400 i zaufany przez kluby nocne i profesjonalistów na całym świecie, aby zachować żywotność ich sprzętu. Wykonany na zamówienie z super mocnego poliwęglanu w celu ochrony talerza, tłumika i elementów sterujących podczas transportu. Precyzyjnie uformowane, aby zapewnić dokładne dopasowanie, a jednocześnie pomieścić kable, Twój Pioneer może siedzieć gotowy do pracy.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Pioneer Dj DDJ-400 Cover SET , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Pioneer Dj DDJ-400 Cover SET
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć