Pioneer Dj DDJ-200

Kontrolery i oprogramowania dla DJ | Kod produktu: DDJ-200 | ID: 311945

698 zł

Dostępny na magazynie > 5 szt
Transport gratis
wysyłka jutro

Zostanie dostarczony 31-01-2020

698 zł

Aupark Žilina - 2 szt
Aupark Bratislava - 1 szt
Aupark Košice - 0 szt
Bory Mall Bratislava - 0 szt
N. Karolína Ostrava - 0 szt
Aupark Hradec Králové - 0 szt
Nisa Liberec - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
Anděl Park Praha - 0 szt
Chodov Praha - 0 szt

Pioneer Dj DDJ-200

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Lekki i kompaktowy inteligentny kontroler DJ z profesjonalnym układem. DDJ200 jest w stanie odtwarzać utwory za pomocą smartfona lub komputera PC / Mac przy użyciu różnych aplikacji i oprogramowania DJ, w tym naszej dedykowanej, bezpłatnej aplikacji WeDJ na iPhone'a, a także djay i edjing Mix. W zależności od urządzenia i wybranego programu możesz miksować muzykę zapisaną w bibliotece iTunes lub rekordbox lub strumieniowo odtwarzać utwory z Beatport LINK, SoundCloud Go +, Deezer, a nawet Spotify.

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją sprzętu dla DJ-ów, oprogramowania, profesjonalnego sprzętu audio i narzędzi do produkcji muzycznej, z których wszyscy DJ-e korzystają na całym świecie. DDJ-200 oferuje teraz każdemu - niezależnie od wiedzy muzycznej lub technicznej - intuicyjny sposób na miksowanie muzyki. Inteligentny kontroler, zaprojektowany dla początkujących i fanatyków, jest kompatybilny z wieloma aplikacjami do strumieniowego przesyłania muzyki i oferuje dostęp do funkcji używanych w profesjonalnych urządzeniach. Możesz używać DDJ-200 do miksowania utworów w domu lub w podróży.
Podłącz DDJ-200 do iPhone'a i miksuj utwory z iTunes za pośrednictwem aplikacji WeDJ. Możesz także podłączyć oprogramowanie do SoundCloud Go + i nowej usługi Beatport LINK, aby przesyłać strumieniowo Beatport LINK, aby uzyskać dostęp do ogromnych źródeł muzyki online. Pobierz aplikację Algoriddim djay iOS i połącz swoje piosenki Spotify (wymagane konto Premium) lub pobierz edycję MWM SAS Mix iOS / Android i uzyskaj dostęp do muzyki Deezer.
Aranżowanie przycisków kontrolera DDJ-200 opiera się na profesjonalnym sprzęcie DJ-skim, abyś czuł się jak na dużej scenie. Aby jak najlepiej wykorzystać DJing, dodaliśmy funkcję przejścia i efekty FX do WeDJ dla iPhone'a.

Najważniejsze cechy DDJ-200 i WeDJ dla iPhone'a:

Obsługa wielu aplikacji i obsługa strumieniowa.
Podłącz DDJ-200 do smartfona, tabletu lub komputera PC / Mac, wybierz swoją ulubioną aplikację DJ, taką jak Edjing Mix z WeDJ, MWM SAS i djay oraz Algoriddim, które są przechowywane na Twoim urządzeniu. Obsługiwane są również niektóre usługi przesyłania strumieniowego, dzięki czemu można odkryć muzykę z wielu gatunków w obszernych katalogach internetowych. Co więcej, po podłączeniu do DDJ-200 możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich funkcji rekordbox dj i WeDJ dla iPhone'a.
Samouczek i Pop-Hint, aby pomóc DJ'om rozpocząć
Połącz DDJ-200 z WeDJ dla iPhone'a i skorzystaj z samouczka, aby pomóc ci w podstawach DJingu. Dowiedz się, jak podłączyć kontroler do urządzeń i jak korzystać z różnych funkcji i efektów.
Kompaktowy, łatwy w obsłudze DJ-owanie w dowolnym miejscu i czasie
Weź kontroler DDJ-200, gdziekolwiek chcesz, dzięki jego lekkiej i smukłej konstrukcji. Nie ma potrzeby przenoszenia głośników, ponieważ można odtwarzać dźwięk z wbudowanego głośnika smartfona, tabletu lub komputera PC / Mac.

Specifications
• Compatible DJ software (not included)
• WeDJ (iPhone)
• Recordbox (PC / Mac)
• Djay (iPhone / iPad)
Edjing Mix (iPhone / iPad / Android)
• Dimensions: 378mm x 48.2mm x 208mm
• Weight: 1.2 kg
• Wireless: Bluetooth
• Connectors: USB port

Software system requirements
• macOS Mojave 10.14 (updated to the latest version)
• MacOS High Sierra 10.13 (Updated to Latest Version)
• macOS Sierra 10.12 (Updated to latest version)
• Windows® 10 / 8.1 / 7 (latest service pack)

Parametry i specyfikacje

Zasilacz w zestawie

Tak

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Pioneer Dj DDJ-200 , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Pioneer Dj DDJ-200
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć