native_instruments
Chcesz być bardziej słyszalny niż Sheeran? Czy masz w głowie następny Grey Album? Czy spędzasz wieczory z gitarą, zeszytem i tworzysz teksty? Czy potrzebujesz wydobyć wszystkie te pomysły, beaty i songy ze swojej głowy i dostroić je do doskonałości?

Komplete Audio 1 i 2

Dwa proste interfejsy audio z oprogramowaniem, które potrzebujesz, aby nagrywać, odtwarzać i wykonywać muzykę w najwyższej jakości od początku aż do stworzenia utworu.

audio komplete
for producents

Dla autorów i producentów muzycznych

Nagrywaj wysokiej jakości wokale, gitarę i inne instrumenty bezpośrednio do komputera (DAW), gdzie możesz je przetwarzać za pomocą oprogramowania Ableton Live 10 Lite.

Dla artystów solowych

Weź Komplete Audio 1 lub 2 do baru, klubu lub na róg ulicy, aby zkomponować perkusje, syntezatory lub inne efekty z laptopa.

for artists
for youtubers

Dla Youtuberów

Jeśli tworzysz Youtube widea, Komplete Audio zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje wiedea były idealne. Możesz nagrywać mowę w wysokiej jakości i korzystać z dołączonych wtyczek do masteringu.

Komplete Audio 1

Proste nagrywanie

Komplete Audio 1 jest idealny do jednoczesnego nagrywania dźwięków mono, takich jak wokale i gitara. Posiada dwa różne wejścia: mikrofon XLR do wokalu i złącze jack do gitar lub innych instrumentów. Posiada stereofoniczne wyjścia RCA, które umożliwiają podłączenie bezpośrednio do głośnika.

komplete audio 1

Uzyskaj przydatny zestaw Komplete Audio 1, który zawiera dynamiczne słuchawki Superlux HD681 EVO WH za połowę.

Rozpocznij nagrywanie utworów
komplete audio 2

Komplete Audio 2

Elastyczna łączność

Komplete Audio 2 nadaje się do dźwięku stereo. Oferuje taką samą jakość dźwięku jak Komplete Audio 1, ponadto jeszcze większą elastyczność. Umożliwia podłączenie dwóch mikrofonów za pomocą dwóch połączonych wejść XLR / jack. Na wyjściu dwa złącza jack umożliwiają podłączenie do monitorów studyjnych lub głośników na scenie.

Uzyskaj przydatny zestaw Komplete Audio 2, który zawiera dynamiczne słuchawki Superlux HD681EVO WH za połowę.

Zacznij produkować
komplete kontrol m32

Komplete Kontrol M32

Kompaktowa klawiatura dla dużych pomysłów

Komplete Kontrol M32 ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia muzyki. Dzięki 32 klawiszom, nie zajmie dużo miejsca, ale da Ci możliwość pełnego wyrażenia swojej kreatywności. W połączeniu z innowacyjnym oprogramowaniem, funkcjami Smart Play i bezproblemową integracją, masz intuicyjną kontrolę nad wszystkimi narzędziami, próbkami, efektami i pętlami bezpośrednio z klawiatury.

Uzyskaj przydatny zestaw Komplete Kontrol M32 wraz z sustain pedałem Cherub WTB-005 za 20 zł.

Zacznij tworzyć muzykę
© 2004-2019 Muziker | Native Instruments Promo
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć