MOOG Etherwave Theremin Standard Ash

Moduły brzmieniowe i sekwencery | Kod produktu: EW-STD-0029 | ID: 214999

Wygodne cenowo zestawy
z tym produktem

MOOG Etherwave Theremin Standard Ash
MOOG Etherwave/Theremini Gig Bag

MOOG Etherwave Theremin Standard Ash

Etherwave Standard Theremin jest jednym z najstarszych instrumentów elektronicznych, i jak dotąd jedynym, który pozwala grac w sposób bezdotykowy. Ruszając odpowiednio rękami w pobliżu anteny instrumentu, kontrolować można wysokość i głośność wydobywanego dźwięku. Tak jak Ethervox, Etherwave jest autentyczną adaptacją urządzenia, które przed laty zbudował Leon Theremin. Theremin Mooga posiada wiele cech prototypu: pięciooktawowy zakres pracy czy odległości między dźwiękami. Anteny wykonane zostały ze stalowych tub, zaś układy elektroniczne umieszczone zostały w drewnianej, wykończonej czarnym lakierem obudowie. Instrument został wyposażony w uchwyt pozwalający na umieszczenie go na statywie mikrofonowym i wyjście liniowe, pozwalające na współpracę ze wzmacniaczami instrumentalnymi, jak Moog TB-15. Dane-power - włącznik instrumentu, audio out - gniazdo jack 1/4 cala, wyprowadzające sygnał Theremina na zwenątrz, na przykład w celu podłączenia go do wzmacniacza, pitch - potencjometr regulacji wysokości dźwięku, pozwalający nastroić instrument, volume - potencjometr, dzięki któremu możliwe jest dostosowanie głośności do czułości anteny, waveform - potencjometr pozwalający na wybór odpowiedniego kształtu fali. Brightness - potencjometr regulacji barwy instrumentu, power input - gniazdo wejściowe dla zasilacza, antenna connectors - gniazda przyłączeniowe dla anteny, która może być odłączona, na przykład na czas podróży.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Słowacja

Kup MOOG Etherwave Theremin Standard Ash w dostępnym cenowo zestawie.

ZESTAW z akcesoriami w lepszej cenie. Akcesoria i materiały eksploatacyjne będą prędzej czy później potrzebne. Kup je teraz i zaoszczędź trochę pieniędzy i czasu. Nie będziesz musiał tego robić później. Dodatkowo możesz mieć pewność, że akcesoria w ZESTAWIE będą pasować do Twojego instrumentu.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten MOOG Etherwave Theremin Standard Ash , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | MOOG Etherwave Theremin Standard Ash
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć