Marshall Major II Bluetooth Brown

Słuchawki bezprzewodowe | Kod produktu: MAJOR-II-BT-BR | ID: 241343

Ten produkt nie jest obecnie dostępny

Marshall Major II Bluetooth Brown

Nowe słuchawki bezprzewodowe Marshalla są naturalnym następcą oraz zakończeniem rozwoju modelu Major II. Podobnie jak wcześniejsza wersja, słuchawki Major II Bluetooth posiadają dwa 40-milimetrowe przetworniki, które mają zapewnić idealnie skontrolowany bas oraz płynny środek i nieco skwierczącą górę. Major II Bluetooth posiadają “składany” design pozwalający na ich łatwy transport bez obaw o uszkodzenie poszczególnych elementów. Major II Bluetooth wykorzystują moduł do połączeń bezprzewodowych tak, aby połączyć się ze sprzętami peryferyjnymi oraz audio, z których będziemy odtwarzać muzykę.

Parametry i specyfikacje

Kolor

Brązowy

Impedance

64 Ohm

Kraj pochodzenia

Chiny

Zastosowano kodeka aptX, który pozwala na odtwarzanie plików .flac oraz zapewnia dobre odwzorowanie dźwięku w innych, bezstratnych formatach. Co minimalizuje ewentualne problemy z synchronizacją podczas odtwarzania plików wideo z muzyką. Marshall Major II Bluetooth obsługują połączenie kablowe za pomocą standardowego wtyku 3,5-milimetra. Kabel jest w pełni odłączany, co nie powinno sprawiać problemów z jego ewentualną wymianą w razie awarii. Najbardziej oryginalną funkcją nowych słuchawek Marshalla jest jednak możliwość dzielenia się muzyką z inną osobą – my słuchamy bezprzewodowo a nasza bliska osoba za pomocą połączenia kablowego.

Wiele słuchawek Bluetooth jest w stanie odtwarzać muzykę bez przerwy tylko przez kilka godzin, po czym zaczynają krzyczeć o podłączenie ich do gniazdka. Według producenta, Major II Bluetooth są w stanie działać nawet do 30 godzin na jednym ładowaniu i przy umiarkowanym słuchaniu oznacza to dla użytkownika około tygodnia odtwarzania muzyki bez konieczności martwienia się o zapas energii. Chapeau Bas, Marshall. Oprócz fenomenalnej baterii na słuchawkach zobaczymy “analogowe” pokrętło głośności, które służy również do odbierania, odrzucania oraz kończenia rozmów telefonicznych – oczywiście jeśli posiadamy smartfona podłączonego do słuchawek.

Nowy model słuchawek z pod loga Marshall z Bluetooth i składaną konstrukcją. Słuchawki zostały wyposażone w nowe przetworniki o szerszym paśmie przenoszenia 10 Hz – 20 000 Hz, oraz większej impedancji 64 Ohm, czułość 99 dB. Wyposażone baterią, która charakteryzuje się długą żywotnością. W nauszniku znajduje sie USB port do ladowania baterii. Kolor wykończenia słuchawek Brown.   

Ocena całkowita oparta o 24 recenzjach uzytkownika:

4,60

Posiadasz ten Marshall Major II Bluetooth Brown , albo miałeś okazję używać produktu?

Marcin N.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
03-02-2018

Jak za tą cenę naprawdę warto.

Marta D.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
17-01-2018

Już posiadam jedną parę tych słuchawek. Te kupowałam dla znajomego. Po prostu rewelacyjny sprzęt. Polecam :)

fabien l.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
13-12-2017

Jarosław I.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
19-08-2017

Zajebiste słuchawki miałem okazje skonfrontować je z dr. Dre za 1200zł dr. możne zwijać klinikę

aleksandar s.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
08-06-2018
© 2004-2019 Muziker | Marshall Major II Bluetooth Brown
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć