Marshall Major II Bluetooth Black

Słuchawki bezprzewodowe | Kod produktu: MAJOR-II-BT-BK | ID: 227220

Wspominamy

Ten produkt nie jest produkowany lub nie jest częścią naszej oferty.
Szukasz alternatywy?

800 703 085 Napisz do nas

Marshall Major II Bluetooth Black

Nowe słuchawki bezprzewodowe Marshalla są naturalnym następcą oraz zakończeniem rozwoju modelu Major II. Podobnie jak wcześniejsza wersja, słuchawki Major II Bluetooth posiadają dwa 40-milimetrowe przetworniki, które mają zapewnić idealnie skontrolowany bas oraz płynny środek i nieco skwierczącą górę. Major II Bluetooth posiadają “składany” design pozwalający na ich łatwy transport bez obaw o uszkodzenie poszczególnych elementów. Major II Bluetooth wykorzystują moduł do połączeń bezprzewodowych tak, aby połączyć się ze sprzętami peryferyjnymi oraz audio, z których będziemy odtwarzać muzykę. Cieszy fakt zastosowania przez producenta kodeka aptX, który pozwala na odtwarzanie plików .flac oraz zapewnia dobre odwzorowanie dźwięku w innych, bezstratnych formatach. Tego typu rozwiązania minimalizuje również ewentualne problemy z synchronizacją podczas odtwarzania plików wideo z muzyką. Marshall Major II Bluetooth obsługują połączenie kablowe za pomocą standardowego wtyku 3,5-milimetra. Kabel jest w pełni odłączany, co nie powinno sprawiać problemów z jego ewentualną wymianą w razie awarii. Najbardziej oryginalną funkcją nowych słuchawek Marshalla jest jednak możliwość dzielenia się muzyką z inną osobą – my słuchamy bezprzewodowo a nasza bliska osoba za pomocą połączenia kablowego.

Wiele słuchawek Bluetooth jest w stanie odtwarzać muzykę bez przerwy tylko przez kilka godzin, po czym zaczynają krzyczeć o podłączenie ich do gniazdka. Według producenta, Major II Bluetooth są w stanie działać nawet do 30 godzin na jednym ładowaniu i przy umiarkowanym słuchaniu oznacza to dla użytkownika około tygodnia odtwarzania muzyki bez konieczności martwienia się o zapas energii. Chapeau Bas, Marshall. Oprócz fenomenalnej baterii na słuchawkach zobaczymy “analogowe” pokrętło głośności, które służy również do odbierania, odrzucania oraz kończenia rozmów telefonicznych – oczywiście jeśli posiadamy smartfona podłączonego do słuchawek.

Nowy model słuchawek z pod loga Marshall z Bluetooth i składaną konstrukcją. Słuchawki zostały wyposażone w nowe przetworniki o szerszym paśmie przenoszenia 10 Hz – 20 000 Hz, oraz większej impedancji 64 Ohm, czułość 99 dB. Wyposażone baterią, która charakteryzuje się długą żywotnością. W nauszniku znajduje sie USB port do ladowania baterii. Kolor wykończenia słuchawek Black. 

Ocena całkowita oparta o 33 recenzjach uzytkownika:

4,74

Posiadasz ten Marshall Major II Bluetooth Black , albo miałeś okazję używać produktu?

Lubor D.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
29-03-2018

spokojenost

Petr V.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
06-02-2018

Jouu Nejlepší které jsem viděl

Karin B.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
21-01-2018

guter Kopfhörer, schnelleLieferung

Max H.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
20-01-2018

Trägt sich sehr gut, Schirmt gut ab. Toller Ton. Wirklich gutes Produkt.

Anonim

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
19-01-2018

Sehr netter Kontakt. Rasche Rückmeldungen der Ansprechpartner bei Muziker! Gute Ware!

© 2004-2019 Muziker | Marshall Major II Bluetooth Black