M-Audio Home Studio Set

Klawiatury sterujące 49 klawiszi | Kod produktu: KEYSTATION-49-MK3-SET | ID: 297546

M-Audio Home Studio Set

OBRAZ ZESTAWU TO PRZYKLAD! - ZESTAW z akcesoriami po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz potrzebował akcesoriów i materiałów matriarchalnych. Jeśli zdecydujesz się na zakup teraz, zaoszczędzisz dużo pieniędzy i czasu. Nie ma potrzeby zajmowania się nim później, a także masz pewność, że akcesoria zawarte w konkretnym zestawie doskonale pasują do produktu.

Parametry i specyfikacje

Liczba klawiszy

49

Wielkość klawiszy

Standard

produkty w zestawie

1 x

M-Audio Keystation 49 MK3

M-Audio Keystation 49 MK3

Klawiatura dynamiczna, 1 programowalny slider i przycisk, transport, zasilanie przez USB, Plug and Play [Mac/ PC/ iOS], dołączone oprogramowanie Pro Tools M-Audio Edition, Ableton Live Lite, AIR Mini Grand, Velvet oraz Xpand 2. Klawiatura jest następczynią klawiatury Keystation 61 II. Keystation 61 MK3 jest prostą, lecz potężną klawiaturą sterującą MIDI, stworzoną do sekwencjonowania muzyki i gry na instrumentach wirtualnych na komputerze Mac lub PC. Klawiatura Keystation 61 KM3 wyposażona jest w 61 półważonych, pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy o naturalnym wyczuciu oraz kompleksowe kontrolery, które poszerzają zakres możliwych do zagrania dźwięków, możliwości ekspresji i usprawniają pracę podczas nagrywania. Zasilanie przez USB lub zasilacz 9V DC, 500mA (plus w środku; sprzedawany osobno). Wymiary 822 x 189 x 68 mm. Waga 2,1 kg.

1 x

M-Audio M-Track 2x2M

M-Audio M-Track 2x2M

To najnowszy interfejs audio USB firmy M-Audio z zerową latencją i częstotliwością próbkowania 24-bit/192kHz. Nowa odsłona innowacyjnych interfejsów audio M-Audio serii M-track została stworzona z myślą o niezależnych i profesjonalnych artystach ceniących sobie jakość HQ oraz komfort pracy z dźwiękiem. Interfejs M-Audio M-Track 2x2M charakteryzuje się doskonała jakością monitorowanego i rejestrowanego dźwięku i został wyposażony w zasilanie phantom +48V, wyjście słuchawkowe z niezależną regulacją poziomu sygnału i posiada takie złącza jak: 2xXLR/TRS oraz dwa dedykowane wejście umożliwjające banalnie proste nagranie wokalu lub instrumentu. Do interfejsu dołączone jest darmowe oprogramowanie: AIR Creative Collection FX, Ableton Live Lite, AIR Strike, AIR Xpand!2 oraz AIR Mini Grand.

2 x

M-Audio BX8 D3

M-Audio BX8 D3

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Dwupłytowa konstrukcja o mocy 150 W (80 LF, 70 HF) zapewnia mocny i dokładny dźwięk. Podczas monitorowania ważne jest, aby usiąść w środkowej pozycji lub "słodkim punkcie", gdzie obraz stereo jest zoptymalizowany. BX8 D3 wyposażony jest w diodową diodę LED, która ułatwia znalezienie ulubionego miejsca. Głośnik wysokotonowy jest zamontowany w zintegrowanym falowodzie, który precyzyjnie skupia i kieruje energię wysokich tonów do pola odsłuchowego, zapewniając solidny i stabilny obraz dźwiękowy. Tkany kevlarowy przetwornik niskiej częstotliwości oferuje bogaty i wyraźny bas. Głośnik wysokotonowy z naturalną kopułką z jedwabiu wykorzystuje wbudowany falowód dla zwiększenia przejrzystości. Ta bi-ampowa konstrukcja zapewnia, że ​​każdemu kierowcy wysyłane są tylko te częstotliwości, które można odtworzyć najskuteczniej, tworząc czystą moc i dużą przestrzeń nad głową. Monitory studyjne M-Audio BX8 D3 są wyposażone zarówno w wejścia symetryczne / niezbalansowane XLR i TRS 1/4 ", zapewniając solidne połączenie z mikserem studyjnym lub innym sprzętem audio, BX8 D3 Acoustic Space Control pomaga zapewnić optymalne warunki akustyczne do śledzenia, mieszanie i monitorowanie w dowolnym miejscu Dostosuj BX8 D3 do dowolnego środowiska mieszania.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten M-Audio Home Studio Set , albo miałeś okazję używać produktu?

Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | M-Audio Home Studio Set
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć