Wybierz kraj dostawy przesyłki

Promocja

Lukas Terzia Cardboard Box Zestaw farb olejnych 12 x 12 ml

Zestaw 12 farb olejnych. Farby olejne LUKAS Terzia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić nieporównywalny stosunek ceny do jakości. Zapewniają dobre krycie, doskonałą intensywność koloru i krycie oraz typową dla LUKAS-maślaną konsystencję....
Na magazynie 1 szt
Wyślemy dzisiaj ,
2024-07-22
94 zł
96,9 zł
Farba olejna Lukas Terzia Cardboard Box Zestaw farb olejnych 12 x 12 ml

Lukas Terzia Cardboard Box Zestaw farb olejnych 12 x 12 ml

94 zł
96,9 zł

Kod produktu: 761010000 | ID: 1136995

Lukas Terzia Cardboard Box Zestaw farb olejnych 12 x 12 ml

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Zestaw 12 farb olejnych. Farby olejne LUKAS Terzia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić nieporównywalny stosunek ceny do jakości. Zapewniają dobre krycie, doskonałą intensywność koloru i krycie oraz typową dla LUKAS-maślaną konsystencję.

Dzięki LUKAS Terzia Oil dostarczamy asortyment artystycznych farb olejnych, który jest nieporównywalny pod względem ceny/wydajności. Aby zapewnić wyjątkową intensywność koloru, stosowane są wyłącznie niezafałszowane, odporne na światło pigmenty. Wysokiej jakości oleje lniany i słonecznikowy jako spoiwa gwarantują doskonałą przyczepność i stały czas schnięcia bez pękania. Ponieważ w przypadku jasnych odcieni preferowany jest olej słonecznikowy od ciemniejszego oleju lnianego, możliwe żółknięcie jest ograniczone do technicznie wykonalnego minimum.

Farbę olejną można nakładać z tubki za pomocą pędzla lub noża malarskiego. Można go stosować w postaci czystej lub półprzezroczystej, np. rozcieńczonej olejkiem terpentynowym. Ponadto farby olejne LUKAS Terzia można łatwo mieszać ze wszystkimi innymi gamami olejów LUKAS, począwszy od profesjonalnej jakości oleju 1862, po najwyższej jakości farby olejne Studio Oil i BERLIN mieszające się z wodą, a także media malarskie LUKAS do farb olejnych.

12 odcieni znajdujących się w zestawie można wykorzystać na wiele sposobów, gdyż można je nakładać na najróżniejsze powierzchnie malarskie, zarówno klasyczne na naciągniętym płótnie, na panelach płóciennych, jak i na papierze olejnym, które szczególnie dobrze nadają się do mniejszych prac lub do celów naukowych lub na wszelkiego rodzaju drewnianych deskach, jak to praktykowali już dawni mistrzowie. Jednak w każdym przypadku ważne jest przygotowanie powierzchni malarskiej za pomocą podkładu. Izoluje to podłoże i zapobiega wchłanianiu spoiwa, dzięki czemu kolor pozostaje błyszczący i nie staje się łamliwy. Farby olejne LUKAS Terzia oferują częstemu użytkownikowi doskonały stosunek ceny do jakości przy malowaniu tła i prac wielkoformatowych.

  • Nieskażone, odporne na światło pigmenty
  • Wysoka odporność na światło
  • Można go łatwo mieszać ze wszystkimi innymi seriami olejów LUKAS
  • Gładkie ciało
  • Wysycha do satynowego połysku o niskim połysku w ciągu 5 dni
  • Oferuje częstemu użytkownikowi doskonały stosunek ceny do wydajności do malowania tła i prac wielkoformatowych

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Seria


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

12


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria