LAMAX GPS Locator

Nawigacje GPS | Kod produktu: LMXGPSL | ID: 351250

PROMOCJA
- 2%

340 zł

350 zł

Przy zakupie oszczędzisz 10 zł
27d22h8min
Dostępny na magazynie 2 szt
Transport gratis od 399 zł
wysyłka dziś

Zostanie dostarczony 12-06-2020

LAMAX GPS Locator

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Chroń swoje zwierzęta, walizki na wakacjach lub inne rzeczy ruchome. Lokalizator GPS LAMAX to mały, wodoodporny nadajnik GPS, który dzięki wydajnemu akumulatorowi działa do 10 dni bez ładowarki. Korzystanie z niego zapewni ci spokój, że wszystko, na czym Ci zależy, jest na swoim miejscu. A jeśli nie, z dokładną lokalizacją, możesz go znaleźć w przechwyconej aplikacji mobilnej LAMAX Tracking.

W stogu siana znajdziesz także igłę

Jeśli Twój kot wędruje w nocy lub Twój pies ucieka, po prostu otwórz aplikację mobilną LAMAX Tracking i dowiedz się, gdzie szukać. Dzięki dołączonemu silikonowemu futerałowi czworonożny partner może nosić go na szyi. Z pewnością nie będzie mu to przeszkadzać - waży tylko 40 gramów. Równie łatwo dziecko może schować je do kieszeni, abyś mógł je zobaczyć w drodze do domu. A kiedy wybierasz się na wakacje, urządzenie śledzi Twój bagaż.

Kiedy coś się dzieje, ostrzega

Pies uciekł z ogrodu? Walizki znikają z mieszkania lub samochodu znikają z garażu? Lokalizator GPS LAMAX poinformuje Cię za chwilę. W aplikacji możesz łatwo skonfigurować bezpieczne strefy, aby otrzymywać powiadomienia o wyjściu. Tracker ma również przycisk SOS - wystarczy nacisnąć, a połączenie pomocy zostanie natychmiast wysłane do wybranych użytkowników.

Bezpieczeństwo dla ciebie i twoich danych

Przycisk SOS umożliwia natychmiastowe połączenie z skonfigurowanymi kontaktami. Lokalizator GPS LAMAX ma zarówno mikrofon, jak i głośnik, dzięki czemu możesz normalnie mówić i opisywać swoją sytuację. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo danych. W aplikacji mobilnej LAMAX Tracking możesz przeglądać 30-dniową historię zbierania danych lub przeglądać ostatnie 24 godziny na minutę. Ułatwia to sprawdzenie, gdzie był twój samochód lub co robi pies, gdy nie ma cię w domu. Ponieważ są to informacje wrażliwe, uruchomiliśmy własne serwery, na których będą one całkowicie bezpieczne.

Miniaturowe wymiary i waga

Lokalizator GPS LAMAX jest tylko nieznacznie większy niż pudełko zapałek. Dzięki rozmiarom 52 x 38 x 16 mm możesz go umieścić w dowolnym miejscu. Ponadto waży tylko 40 gramów. Dzięki swoim małym rozmiarom jest również niepozorny, więc złodziej go nie zauważa.

Długi czas pracy baterii

Akumulator 1000 mAh wytrzyma do 10 dni bez ładowarki. Tracker idealnie nadaje się do ochrony przedmiotów w miejscach, w których jesteś tylko okazjonalnie - pomoże zabezpieczyć rower w domku.

Niestandardowe aplikacje i serwery

Jesteśmy przykładem ochrony wrażliwych danych. Wszystkie dane są przechowywane na naszych własnych serwerach w sercu Europy. Nie udostępniamy ich nikomu ani nie latamy po całym świecie do chmury w Chinach. Możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Ponadto wspieramy bezpieczeństwo międzynarodowymi certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i ISO 27001 od TÜV SÜD, które uzyskała nasza siedziba główna.

Przycisk połączenia i SOS

W nagłych przypadkach LAMAX GPS Locator może natychmiast wysłać sygnał do wybranych kontaktów. Ponadto można natychmiast wybierać usługi głosowe, mikrofon i głośnik. Ułatwia to opisanie kontaktów alarmowych, gdy potrzebujesz pomocy.

ruch drogowy

Nic nie płacisz za swoją historię lub aplikację. Obsługa karty SIM w lokalizatorze będzie kosztować bardzo niewiele, tylko pakiet danych około 50 MB i liczba bezpłatnych minut według własnego uznania.

Wodoodporny

Spacer w deszczu z psem? Nie ma problemu z certyfikacją IP67. Możesz używać urządzenia śledzącego przy każdej pogodzie, a Twój pies poradzi sobie z krótką kąpielą.

Silikonowa obudowa w pudełku

Praktyczny futerał zapewnia dodatkową ochronę urządzenia śledzącego przed otarciami, a zwłaszcza łatwy sposób, w jaki pies, kot lub inne zwierzę może nosić go na obroży. Tracker jest solidny i trwały w obudowie i może wytrzymać trudne warunki.

Ustawianie bezpiecznej strefy

W aplikacji możesz łatwo skonfigurować bezpieczne strefy, aby otrzymywać powiadomienia natychmiast po wyjściu. Dowiesz się, że coś jest inne niż zwykle.

Historia do 30 dni

Wszystkie utwory z ostatnich 30 dni są przechowywane w aplikacji. Możesz zobaczyć, gdzie był lokalizator GPS. Ostatnie 24 godziny można mijać minuta po minucie.

Komunikat o niskim poziomie baterii

Za każdym razem, gdy lokalizator zbliża się do rozładowania, ostrzega cię. Możesz więc włożyć go do ładowarki na czas i nie zgubisz.

Monitoruje twoją aktywność

Służy przede wszystkim LAMAX GPS Locator, aby zapewnić Ci to, co dla Ciebie ważne, może być również używany jako asystent fitness. Monitorując swoją lokalizację, możesz łatwo sprawdzić, ile kilometrów przejechałeś dziennie. Lub dowiedz się, ile twój pies uciekł.

Positioning GPS, LBS, GSM, Wi-Fi
SIM card size nano SIM
Waterproof Waterproof  – IP67
Weight 40 g
Dimensions 54 × 40 × 18 mm
Charging USB 5 V / 0,5 A
Battery 3,7 V 1000 mAh Li-Ion

Contents of the package

  • LAMAX GPS Locator
  • Silicone case
  • Lace
  • Charging cable
  • Quick start guide
  • Screwdriver

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten LAMAX GPS Locator , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | LAMAX GPS Locator
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć