Korg Volca Bass Set

Moduły brzmieniowe i sekwencery | Kod produktu: VOLCA-BASS-SET | ID: 312487

Korg Volca Bass Set

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

GŁÓWNY OBRAZ ZESTAWU JEST ILUSTRACYJNY! - ZESTAW dwóch sztuk po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Jeśli zdecydujesz się je teraz kupić, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a także nie musisz się tym zajmować później.

produkty w zestawie

1 x

Korg Volca Bass

Korg Volca Bass

Analogowa maszyna basowaj. Brzmienia potężnych analogowych basów i sekwencer w stylu Electribea dostępne w 1 urządzeniutrzy analogowe oscylatory dla zapewnienia tłustych i ogromnych linii basowych. Posiada nowo zaprojektowany filtr analogowy zapewniający ostre i klarowne wybrzmienie, prostą strukturę z pojedynczymi VCF, VCA, LFO i EG, 16 krokowy sekwencer z ośmioma komórkami pamięci, funkcję Slide, która jest niezbędna w Acidzie oraz innych gatunkach muzyki elektronicznej, Active Step generuje nowe linie basu przez usunięcie lub wstawienie kolejnych kroków, Self-tuning dla stałego, stabilnego stroju, Sync In i Out umożliwiają synchronizację zegara z wieloma instrumentami z serii Volca jak również z KORGirm Monotribem. Ma kompaktowy rozmiar, działanie na bateriach oraz wbudowany głośnik zapewniają możliwość gry w każdych warunkach. Agresywne brzmienia, które są w stanie współgrać z perkusją; tłuste brzmienia, które wspierają rytm; brzmienia funky generujące Groove – Vocla Bass jest analogowym groove boxem, który posiada wszystko czego potrzebujesz dla szeroko pojętych linii basowych.

1 x

Sequenz CC Volca Gray

Sequenz CC Volca Gray

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Ten dedykowany futerał ochronny do serii KORG volca pasuje idealnie w torbie do swobodnego noszenia na koncercie lub treningu. Dzięki miękkiej powłoce z charakterystyczną siatką, która zapewnia doskonałą amortyzację i wsparcie, bezpiecznie chroni urządzenie serii KORG z serii volca. Wewnątrz pokrywy znajduje się kieszeń, która może pomieścić przewody lub inne drobne przedmioty. Wymiary: 210 mm x 131 mm x 60 mm. Waga: 115 g. Kolor: szary.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Korg Volca Bass Set , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Korg Volca Bass Set
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć