Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET)

Przedwzmacniacze i wzmacniacze typu rack | Kod produktu: PROFILER-RACK-SET | ID: 226266

Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET)

Modelowany wzmacniacz rackowy w zestawie z Profiler Remote. Kemper Profiler w obudowie rackowej posiada wbudowaną końcówkę mocy, oferującą bagatela 300 W przy kolumnie 16 Ohm lub 600 W przy kolumnie 8 Ohm. Dzięki temu swoje osobiste, skrojone na miarę brzmienie możemy zabrać prosto na scenę. Równocześnie sygnał można wyprowadzić wyjściem liniowym o niezależnej regulacji głośności na przykład do konsoli mikserskiej. Wszystkim, którzy chcą być na czasie z gitarową technologią, polecamy zapoznanie się z tym ciekawym, ale i bardzo praktycznym wynalazkiem.

Wyposażony w niemal identyczny panel obsługi, co wersja lunchbox, Kemper Profiler Rack jest tak samo prosty w obsłudze. Układ funkcji jest wyjątkowo intuicyjny i znajomy użytkownikom tradycyjnych wzmacniaczy. Bezpośrednio dostępne są najważniejsze parametry, czyli regulacja wzmocnienia, barwy tonu i poziomu głośności. Na panelu przednim znalazły się też pokrętła regulacji dla pogłosu i efektu delay.

“Profilowanie” to nazwa zastrzeżonej technologii firmy Kemper pozwalającej przechwytywać brzmienie i charakter konkretnego wzmacniacza lampowego.  Inaczej mówiąc, Wzmacniacz Profilujący Kemper nie jest urządzeniem, które daje dostęp wyłącznie po listy statycznych cyfrowych symulacji wzmacniaczy. Przeciwnie, na drodze profilowania powstaje sugestywny, żywy, dynamiczny i wielowymiarowy obraz brzmienia twojego prawdziwego wzmacniacza lampowego.

Profilowanie jest bardzo łatwe i polega na podłączeniu wzmacniacza lampowego do Wzmacniacza Profilującego Kemper i naciśnięciu przycisku „record”. Wystarczy, że włączysz wzmacniacz Kemper w torze sygnałowym i urządzenie zrobi to, do czego zostało stworzone. Sygnały testowe ze wzmacniacza profilującego Kemper zostaną przesłane do twojego wzmacniacza lampowego i nagrane za pomocą mikrofonu ustawionego przed twoją kolumną głośnikową.

Nie musisz nawet grać na gitarze. Po niecałej minucie wzmacniacz profilujący Kemper pozyska dźwiękowe DNA twojego wzmacniacza lampowego i otrzymasz specjalny profil. Następnie korzystając z trybu porównania A/B będziesz mógł porównać brzmienie oryginalnego wzmacniacza lampowego z brzmieniem profilowanym oraz szybko i w prosty sposób wprowadzić finalne poprawki po których profil zabrzmi dokładnie tak, jak oryginał.

200 ustawień fabrycznych i obszerna baza profili, dostępna w Internecie
W pamięci Kemper Profiler PowerRack znajdziesz ogromną liczbę profili wzmacniaczy, z których możesz korzystać zaraz po wypakowaniu urządzenia z pudełka. Wystarczy podłączyć Profiler PowerRack do systemu nagłośnienia lub zestawu studyjnego i gotowe. Nawet, jeśli nie posiadasz kolekcji wzmacniaczy, które mógłbyś zapisać w formie profili, w Internecie znajdziesz setki profili wzmacniaczy stworzonych przez użytkowników Kempera. Baza użytkowników sprzętu tej marki powiększa się z dnia na dzień.

Twórz profile własnych wzmacniaczy
Niezwykle realistyczne brzmienie profili dostępnych z Profiler Rack zauroczy każdego. Ale pokochasz ten sprzęt szczególnie wówczas, gdy dysponujesz kolekcją własnych wzmacniaczy. Wystarczy podłączyć Profiler Rack do wzmacniacza, za pomocą mikrofonu zarejestrować charakterystykę brzmienia tego wzmacniacza i zapisać profil w postaci presetu. Będziesz zaskoczony tym, jak brzmienie-profil Twojego wzmacniacza idealnie zareaguje na zmianę parametrów wzmocnienia gain i barwy tonu.

Archiwum Kempera
Wzmacniacz profilujący Kemper pozwala w łatwy sposób dzielić się kolekcją własnych brzmień z innymi użytkownikami.  Zestawy i profile [Rig i Profile] zapisywane są w postaci niedużych plików zawierających twoje dane i inne szczegóły, które można wprowadzić, aby szybciej odszukać dany zestaw. Możesz wymieniać profile korzystając zarówno z oficjalnej strony internetowej Kemper-Amps, przesyłając emailem lub przez fora i serwisy internetowe.
Profiler wyposażono w intuicyjny system wyszukiwania i filtrowania, który ułatwia przegląd powiększającej się biblioteki specjalnych profili i zestawów, tworzonych jak świat długi i szeroki. 

Parametry i specyfikacje

Możliwość zamontowania w racku

Tak

Pętla efektów

Tak

Wyjście słuchawkowe

Tak

Port wejścia przełącznika nożnego

Tak

Procesor

Interfejs MIDI

Tak

USB

Tak

Wyjście DI

Nie

Wyjście głośnikowe

Tak

Wejście mikrofonowe

Tak

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 1 recenzji użytkownika:

5

Posiadasz ten Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET) , albo miałeś okazję używać produktu?

Thomas B.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
27-12-2017

Revolutionär! Ich bin bisher nur begeistert.

© 2004-2020 Muziker | Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET)
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć