Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET)

Przedwzmacniacze i wzmacniacze typu rack | Kod produktu: PROFILER-RACK-SET | ID: 226266

PROMOCJA
- 10%

8 340 zł

9 270 zł

Przy zakupie oszczędzisz 930 zł
8d17h19m
Dostępny na magazynie 1 szt
Transport gratis
wysyłka dziś

Zostanie dostarczony 28-05-2019

8 340 zł

9 270 zł

Przy zakupie oszczędzisz 930 zł
8d17h19m
Nisa Liberec - 1 szt
Aupark Bratislava - 0 szt
Aupark Košice - 0 szt
Bory Mall Bratislava - 0 szt
N. Karolína Ostrava - 0 szt
Aupark Hradec Králové - 0 szt
Chodov Praha - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
Anděl Park Praha - 0 szt
Aupark Žilina - 0 szt

Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET)

Modelowany wzmacniacz rackowy w zestawie z Profiler Remote. Kemper Profiler w obudowie rackowej posiada wbudowaną końcówkę mocy, oferującą bagatela 300 W przy kolumnie 16 Ohm lub 600 W przy kolumnie 8 Ohm. Dzięki temu swoje osobiste, skrojone na miarę brzmienie możemy zabrać prosto na scenę. Równocześnie sygnał można wyprowadzić wyjściem liniowym o niezależnej regulacji głośności na przykład do konsoli mikserskiej. Wszystkim, którzy chcą być na czasie z gitarową technologią, polecamy zapoznanie się z tym ciekawym, ale i bardzo praktycznym wynalazkiem.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

Wyposażony w niemal identyczny panel obsługi, co wersja lunchbox, Kemper Profiler Rack jest tak samo prosty w obsłudze. Układ funkcji jest wyjątkowo intuicyjny i znajomy użytkownikom tradycyjnych wzmacniaczy. Bezpośrednio dostępne są najważniejsze parametry, czyli regulacja wzmocnienia, barwy tonu i poziomu głośności. Na panelu przednim znalazły się też pokrętła regulacji dla pogłosu i efektu delay.

“Profilowanie” to nazwa zastrzeżonej technologii firmy Kemper pozwalającej przechwytywać brzmienie i charakter konkretnego wzmacniacza lampowego.  Inaczej mówiąc, Wzmacniacz Profilujący Kemper nie jest urządzeniem, które daje dostęp wyłącznie po listy statycznych cyfrowych symulacji wzmacniaczy. Przeciwnie, na drodze profilowania powstaje sugestywny, żywy, dynamiczny i wielowymiarowy obraz brzmienia twojego prawdziwego wzmacniacza lampowego.

Profilowanie jest bardzo łatwe i polega na podłączeniu wzmacniacza lampowego do Wzmacniacza Profilującego Kemper i naciśnięciu przycisku „record”. Wystarczy, że włączysz wzmacniacz Kemper w torze sygnałowym i urządzenie zrobi to, do czego zostało stworzone. Sygnały testowe ze wzmacniacza profilującego Kemper zostaną przesłane do twojego wzmacniacza lampowego i nagrane za pomocą mikrofonu ustawionego przed twoją kolumną głośnikową.

Nie musisz nawet grać na gitarze. Po niecałej minucie wzmacniacz profilujący Kemper pozyska dźwiękowe DNA twojego wzmacniacza lampowego i otrzymasz specjalny profil. Następnie korzystając z trybu porównania A/B będziesz mógł porównać brzmienie oryginalnego wzmacniacza lampowego z brzmieniem profilowanym oraz szybko i w prosty sposób wprowadzić finalne poprawki po których profil zabrzmi dokładnie tak, jak oryginał.

200 ustawień fabrycznych i obszerna baza profili, dostępna w Internecie
W pamięci Kemper Profiler PowerRack znajdziesz ogromną liczbę profili wzmacniaczy, z których możesz korzystać zaraz po wypakowaniu urządzenia z pudełka. Wystarczy podłączyć Profiler PowerRack do systemu nagłośnienia lub zestawu studyjnego i gotowe. Nawet, jeśli nie posiadasz kolekcji wzmacniaczy, które mógłbyś zapisać w formie profili, w Internecie znajdziesz setki profili wzmacniaczy stworzonych przez użytkowników Kempera. Baza użytkowników sprzętu tej marki powiększa się z dnia na dzień.

Twórz profile własnych wzmacniaczy
Niezwykle realistyczne brzmienie profili dostępnych z Profiler Rack zauroczy każdego. Ale pokochasz ten sprzęt szczególnie wówczas, gdy dysponujesz kolekcją własnych wzmacniaczy. Wystarczy podłączyć Profiler Rack do wzmacniacza, za pomocą mikrofonu zarejestrować charakterystykę brzmienia tego wzmacniacza i zapisać profil w postaci presetu. Będziesz zaskoczony tym, jak brzmienie-profil Twojego wzmacniacza idealnie zareaguje na zmianę parametrów wzmocnienia gain i barwy tonu.

Archiwum Kempera
Wzmacniacz profilujący Kemper pozwala w łatwy sposób dzielić się kolekcją własnych brzmień z innymi użytkownikami.  Zestawy i profile [Rig i Profile] zapisywane są w postaci niedużych plików zawierających twoje dane i inne szczegóły, które można wprowadzić, aby szybciej odszukać dany zestaw. Możesz wymieniać profile korzystając zarówno z oficjalnej strony internetowej Kemper-Amps, przesyłając emailem lub przez fora i serwisy internetowe.
Profiler wyposażono w intuicyjny system wyszukiwania i filtrowania, który ułatwia przegląd powiększającej się biblioteki specjalnych profili i zestawów, tworzonych jak świat długi i szeroki. 

Ocena całkowita oparta o 1 recenzji użytkownika:

5

Posiadasz ten Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET) , albo miałeś okazję używać produktu?

Thomas B.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
27-12-2017

Revolutionär! Ich bin bisher nur begeistert.

Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | Kemper Profiler Rack + Kemper Profiler Remote (SET)
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć