Fender 57 Deluxe Head

Wzmacniacze lampowe | Kod produktu: 815-0506-010 | ID: 213716

Wspominamy

Ten produkt nie jest produkowany lub nie jest częścią naszej oferty.
Szukasz alternatywy?

800 703 085 Napisz do nas

Fender 57 Deluxe Head

’57 Deluxe Head z serii Custom. Wzmacniacz w typowo vintage’owym wykończeniu Tweed o mocy 12 watów. 2 kanały: instrument oraz microphone. Jeśli chodzi o lampy to mamy tutaj nieco inny zestaw: 2 x 6V6 na końcówce, ale tylko 2 x 12AX7 na przedwzmacniaczu, a jako lampa prostownicza 1 x 5Y3GT. Lekki, bo niecałe 8 kg, wykonany jest w technologii Hand-Wired.

Oryginalny Fender Deluxe z 1950 roku był wzmacniaczem o średniej mocy przeznaczonym dla gitarzystów występujących w małych składach. Wraz ze wzrostem popularności muzyki bluesowej i rockabilly zespoły zaczęły być coraz głośniejsze i coraz bardziej dzikie. Dzięki temu przesterowane brzmienie rozkręconego Deluxa odnalazło swoje miejsce na rozpalonych muzycznie scenach oraz w studiach nagraniowych.

Oryginały są coraz trudniejsze do znalezienia, niemniej jednak nadal są niezmiennie doceniane przez kolekcjonerów vintagowych wzmacniaczy. Dlatego też gitarzyści, którzy poszukują tego oryginalnego brzmienia zakochają się w nowym '57 Deluxe. Jako reprezentant prestiżowej serii w pełni lampowych, ręcznie lutowanych wzmacniaczy wyposażonych w najlepsze komponenty Fender Custom, '57 Deluxe jest teraz dostępny w wersji head. Dzięki czemu gitarzyści mogą podpiąć go do swojej ulubionej paczki dla uzyskania unikalnego soundu. Nie rozkręcony na maxa nadaje się idealnie do grania vintagowego rocka, bluesa i country. Jednak rozkręcony, z mocno przesterowanym brzmieniem staje się narzędziem inspiracyjnym, nadającym się do każdego rodzaju muzyki. A za sprawą naturalnej kompresji świetnie sprawdzi się podczas pracy w studio. 

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

USA

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Fender 57 Deluxe Head , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Fender 57 Deluxe Head
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć