900x280_2-pl.jpg

Tutaj w MUZIKERZE wyzwanie jest naszą naturą!

Jest to jakiś rodzaj DNA, który charakteryzuje nas od samego początku naszej 20-letniej historii! Teraz postanowiliśmy skorzystać z naszego ducha, aby zmienić zasady europejskiego rynku instrumentów muzycznych. Od tej pory nie musisz już wybierać, ani szukać innych opcji, jeżeli chcesz kupić następną gitarę, fortepian, bęben lub cokolwiek innego, co potrzebujesz. 

Czemu? Proste, bo postanowiliśmy zaoferować Ci wszystko

  B_cena_pl.jpg  

Gwarancja najlepszej ceny:

Bez względu na produkt lub markę: znajdź lepszą cenę, a my dopasujemy swoją ofertę. Tak po prostu! Ale to nie wszystko! Co, jeżeli kupiłeś coś w Muzikerze, ale gdzie indziej znalazłeś lepszą cenę albo my obniżyliśmy cenę zakupionego przez Ciebie wcześniej instrumentu? Nie ma problemu, zwrócimy również różnicę w okresie  do 14 dni od daty zakupu. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje, zasady i warunki.
  B_doprava_pl.jpg

Gwarancja dostawy - za darmo i na czas:

Nie ważne, w jakim kraju mieszkasz: zawsze staramy się zaoferować BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ w najlepszych możliwych warunkach na rynku. Ale najważniejsze: od teraz gwarantujemy dostawę na czas! Co to znaczy? Cóż, kiedy złożysz zamówienie, zostaniesz poinformowany o przewidywanej dostawie, prawda? Więc za każdy dzień opóźnienia w dostawie otrzymasz 2% zniżki przy następnym zakupie w MUZIKER. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje, zasady i warunki.
 

© 2004-2019 Muziker | Best eshop
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć