900x280_2-pl.jpg

Tutaj w MUZIKERZE wyzwanie jest naszą naturą!

Jest to jakiś rodzaj DNA, który charakteryzuje nas od samego początku naszej 20-letniej historii! Teraz postanowiliśmy skorzystać z naszego ducha, aby zmienić zasady europejskiego rynku instrumentów muzycznych. Od tej pory nie musisz już wybierać, ani szukać innych opcji, jeżeli chcesz kupić następną gitarę, fortepian, bęben lub cokolwiek innego, co potrzebujesz. 

Czemu? Proste, bo postanowiliśmy zaoferować Ci wszystko

  B_cena_pl.jpg  

Gwarancja najlepszej ceny:

Bez względu na produkt lub markę: znajdź lepszą cenę, a my dopasujemy swoją ofertę. Tak po prostu! Ale to nie wszystko! Co, jeżeli kupiłeś coś w Muzikerze, ale gdzie indziej znalazłeś lepszą cenę albo my obniżyliśmy cenę zakupionego przez Ciebie wcześniej instrumentu? Nie ma problemu, zwrócimy również różnicę w okresie  do 30 dni od daty zakupu. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje, zasady i warunki.
  B_vymena_pl.jpg

Gwarancja darmowej wymiany - Pick & Ship Service:

Gitara nie dostarczyła Ci brzmienia, którego pragnąłeś, czy może fortepian był trochę za duży do pokoju. W takim, czy w innym wypadku firma MUZIKER wymieni dowolny produkt do 30 dni po zakupie. Najlepsza część? Ta wymiana jest bezpłatna: wystarczy powiadomić nas o tym, a nasz kurier odbierze zwracany produkt i dostarczy Ci nowy. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje, zasady i warunki.
  B_doprava_pl.jpg

Gwarancja dostawy - za darmo i na czas:

Nie ważne, w jakim kraju mieszkasz: zawsze staramy się zaoferować BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ w najlepszych możliwych warunkach na rynku. Ale najważniejsze: od teraz gwarantujemy dostawę na czas! Co to znaczy? Cóż, kiedy złożysz zamówienie, zostaniesz poinformowany o przewidywanej dostawie, prawda? Więc za każdy dzień opóźnienia w dostawie otrzymasz 2% zniżki przy następnym zakupie w MUZIKER. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje, zasady i warunki.
 
  B_servis_pl.jpg

3 lata gwarancji i autoryzowanego centrum serwisowego:

Każdy zakupiony produkt w MUZIKERZE objęty jest 3 letnią gwarancją! To o jeden rok więcej niż stanowią przepisy dotyczące handlu wysyłkowego. Ale najważniejsze jest to, że w przypadku problemu z artykułem zakupionym w naszym sklepie internetowym, zostanie on w pełni rozwiązany przez nas bezpośrednio, a nie przez osoby trzecie. Nasi kurierszy odbiorą od Ciebie uszkodzony produkt, który wskażesz, a specjaliści z naszego Autoryzowanego Centrum Serwisowego dokonają naprawy technicznej niezbędnej do tego, abyś cieszył się produktem w pełni sprawnym. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje, zasady i warunki.
  B_podpora_pl.jpg

Gwarancja profesjonalnej obsługi:

Firma MUZIKER stale stara się o to, aby zapewnić najlepszą obsługę i wsparcie klientów w naszej branży. Naszym celem jest wspomaganie całym doświadczeniem firmy MUZIKER, oferowanie wsparcia klienta w języku ojczystym, za pomocą lokalnych, bezpłatnych infolinii. Posiadamy najwyższe protokoły bezpieczeństwa dotyczące integralności danych osobowych. Ponadto w naszym magazynie znajdziesz ponad 350.000 dostępnych produktów od ponad 520 marek, abyś mógł sobie wybrać to, co chcesz. Z nami czujesz się bezpiecznie, ponieważ masz do czynienia z globalnym graczem, który miesięcznie wysyła tysiące przesyłek do całej Europy. Kliknij tutaj i znajdź szczegółowo wszystkie zalety dotyczące naszych usług.

© 2004-2019 Muziker | Best eshop
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć