Astell&Kern iRiver LS150 White

Medium Przenośne kolumny | Kod produktu: 916027 | ID: 916027

Astell&Kern iRiver LS150 White

Nowy towar z obejmującą pełną gwarancję. Mógł być rozpakowany innym klientem i zwrócony, lecz teraz jest spakowany w pełnowartoś

Bezprzewodowy głośnik LS150, to trójdrożny system oparty na pięciu głośnikach - mamy tu dwa tweetery, dwa głośniki średniotonowe i jeden woofer wspomagany przez membranę pasywną. Zestaw został stuningowany przez fachowców z Astell&Kern. Dzięki takiej konstrukcji i dużej mocy wzmacniaczy wynoszącej 20 W, głośnikiem Irivera można nagłośnić nawet spore pomieszczenie. Istotną cechą LS150 jest to, że może on pracować z drugim takim samym głośnikiem jako para stereo, lub też w systemie multiroom z maksymalną ilością 8 głośników, które możemy rozmieścić w różnych miejscach naszego domu. Każdy z głośników może odtwarzać to samo, albo każdy z nich może grać inną muzykę w pomieszczeniu, w którym aktualnie się znajduje. Wszystkim sterujemy za pomocą aplikacji oraz tabletu lub smartfonu, a same głośniki komunikują się poprzez sieć Wi-Fi.

Parametry i specyfikacje

Kolor

Biały

Kraj pochodzenia

Korea Południowa

Iriver LS150 może odtwarzać muzykę bezprzewodowo z innych urządzeń dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, Wi-Fi oraz złączu AUX, które jest też gniazdem anteny dla wbudowanego radia FM. Złącze USB pozwala podpiąć pendrive lub twardy dysk z muzyką. Dzięki aplikacji na smartfony Iriver Live Stream działającej zarówno pod systemem Android, jak i iOS, możemy streamować muzykę korzystając z dodatkowych serwisów takich, jak TIDAL, vTuner, Tuneln, Douban, iHearRadio, Ximalaya, Qingtingfm, QQMusic i STREA. Możemy też dodawać inne serwisy lub soundcasty. Użytkownik ma możliwość przesyłania każdego sygnału za pośrednictwem AirPlay. Wszystko to możemy łatwo sparować dodatkowo poprzez funkcję NFC. Iriver LS150 wspiera również NAS i DLNA. Pliki audio, jakie obsługuje głośnik Iriver LS150 to MP3, WMA, WAV, ALAC, AAC, APE, OGG i FLAC, również w jakości 24 bit/192 kHz.

Pojedyncze głośniki Iriver LS150 możemy parować w typowe zestawy stereo. Z takiego podwójnego zestawu LS150 uzyskujemy konkretne rezultaty mogące zdaniem producenta konkurować z typowymi systemami stereo. Korzystając z pary LS150 w pakiecie dostajemy jednak wzmacniacze, głośniki i źródło, a do tego wiele dodatkowych opcji - multiroom, AirPlay, Iriver Live Stream, NAS i DLNA. Głośnik Iriver LS150 odtwarza muzykę nawet w rozdzielczości 24 bit/192 kHz. Wymiary 350 x 117 x 179 mm, waga 2,98 kg.  

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | Astell&Kern iRiver LS150 White (B-Stock) #916027
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć