V-Moda Crossfade M100 Black

Słuchawki z mikrofonem | Kod produktu: CROSSFADE-M100-BLACK | ID: 225611

950 zł

Dostępny w sklepie stacjonarnym
Transport gratis

Dostępne na żądanie

Sprawdzić dostępność

950 zł

Aupark Bratislava - 2 szt
Aupark Košice - 1 szt
N. Karolína Ostrava - 1 szt
Bory Mall Bratislava - 1 szt
Anděl Park Praha - 1 szt
Chodov Praha - 0 szt
Nisa Liberec - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
Aupark Hradec Králové - 0 szt
Aupark Žilina - 0 szt

V-Moda Crossfade M100 Black

Słuchawki Over-ear z szerokim pasmem przenoszenia, z serii Crossfade. Słuchawki znajdują się wewnątrz solidnego etui złożone oraz dwiema przewodami. Pozycja złożonia słuchawek – padami do siebie. Dodatkiem jest przejściówka na tzw. dużego jacka (6,3 mm). Dużo produktów skierowanych dla urządzeń mobilnych nie jest wyposażana w tego rodzaju dodatek, zwłaszcza gdy są sprzedawane z kablami zakończonymi wtyczką 3 kanałową – stereo + mikrofon. Przewody dostarczane ze słuchawkami umieszczone są w obu górnych częściach etui. Jeden z kabli posiada uniwersalny przycisk, który w przypadku telefonów z systemem Android pozwala na odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych, jak i uruchomienie i zatrzymanie domyślnego odtwarzacza. Pasmo przenoszenia 5 Hz – 30 000 Hz, impedancja 32 Ohm oraz czułość 103 dB/1 kHz 1 mW. Waga 280 g. Kolor wykończenia Black.

Dodatkowo w niedalekiej odległości od samej wtyczki (wpinanej do słuchawek – jack 3,5 mm) znajduje się mikrofon. Został on wbudowany w plastikową, ale bardzo solidną obudowę. Drugi z przewodów, tzw. SharePlay, pozwala na podłączenie dodatkowego zestawu słuchawek i słuchania razem muzyki z tego samego źródła. Jest to całkiem przydatna funkcja podczas oglądania jakiegoś serialu czy słuchania muzyki np. w środkach komunikacji masowej czy w czasie oczekiwania na samolot na lotnisku. Końcówka z kablem zakrzywionym o 45 stopni to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza z urządzeniami mobilnymi.

Ciekawym rozwiązaniem słuchawek jest możliwość podłączenia dwóch źródeł w tym samym czasie, z czego raczej skorzystają tylko DJ-e. Dla pozostałych użytkowników bardzo ciekawa może okazać się możliwość wyboru, do której kopuły chcemy mieć podłączony przewód – w zestawie otrzymujemy dwie zaślepki wejść.

Wygląd słuchawek może zostać dostosowany do indywidualnych preferencji za sprawą zmiany nakładek na kopuły. Wymienne covery kopuł od razu skojarzą się z modelem Custom One Pro marki Beyerdynamic. Mechanizm składania, jak i dostosowania pałąka działa bardzo dobrze. Wydaje wprawdzie dosyć głośne odgłosy „kliknięcia”, ale absolutnie nie powodują one obaw o produkt – te elementy tak zostały skonstruowane. Wewnętrzna poduszka jest wyścielona całkiem miękkim materiałem, ale nie jest zbyt gruba – bliżej tutaj do tego, co znajdziemy w AKG K 550 niż Beyerdynamic Custom One Pro.

Sam mechanizm składania CliqFold pozwala na złożenie słuchawek i zabranie ich ze sobą niemal wszędzie – oczywiście zalecane jest użycie także etui w celu zabezpieczenia produktu. Same złożone słuchawki zajmują bardzo niewiele miejsca. Wykonane są bardzo solidnie i sprzedawany z należytym wyposażeniem. Crossfade M-100 świetnie sprawdzają się z muzyką elektroniczną oraz w roli kompana urządzeń mobilnych.

Opakowanie produktu jest bardzo ciekawie skonstruowane i łączy nowoczesność z dobrym, może nawet klasycznym wyglądem. Rozmiary kartonika są mniejsze niż mogłoby się to wydawać a wszystko to za sprawą tego, że prawie wszystkie elementy są umieszczone bezpiecznie wewnątrz etui.

V-MODA to prywatna, międzynarodowa firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji produktów audio - sam producent określa je mianem "high-end mobile audio". Głównym założeniem (od powstania w 2004 roku) jest dostarczanie wysokiej jakości produktów charakteryzujących się także intrygującym i ciekawym wyglądem - stąd też produkty reklamowane są jako zaprojektowane w Mediolanie. Marka, dzięki swoim wieloletnim staraniom, jest obecnie jedną z podstawowych marek wybieranych przez topowych DJ-ów (zgodnie z danymi producenta jest to 30 % wśród 100 najlepszych) i miłośników audio określanych często mianem audiofilów. V-MODA została założona przez DJ-a i producenta muzycznego Val Koltona, który bierze czynny udział w rozwijaniu marki, jak i dba o sam wizerunek firmy m.in. na forum head-fi. 

Parametry i specyfikacje

Kolor producenta

Black

Czułość

103 dB

Mikrofon

Tak

Impedance

32 Ohm

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 4 recenzjach uzytkownika:

4,56

Posiadasz ten V-Moda Crossfade M100 Black , albo miałeś okazję używać produktu?

Paweł P.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
24-01-2018

Popovici V.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
24-04-2018

Foarte bune pentru EDM. Bass-ul sună excepțional, mai pronunțat ca la Beyerdynamic 770 Pro 80 ohmi sau Bose SoundLink Over Ear (căști pe care le dețin). Nu distorsionează chiar la volum maxim (DAC Fiio Olympus 2), Beyerdynamic-urile distorisionează la acel volum.

Lucian S.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
18-12-2017

José M. F.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
30-11-2016

Los graves son tan exagerados que afectan a las frecuencias medias, incluso las voces suenan más graves.

© 2004-2019 Muziker | V-Moda Crossfade M100 Black
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć