Samson AirLine 77 Handheld

Zestawy bezprzewodowe do ręki | Kod produktu: SW7ASHX | ID: 227380

Samson AirLine 77 Handheld

Ręczny system bezprzewodowy UHF AirLine 77 oferuje możliwość doświadczenia prawdziwej łączności bezprzewodowej i zapewnia całkowitą swobodę poruszania się. System składa się z odbiornika CR77 oraz ręcznego nadajnika, który podłącza się do standardowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową. Obecność w zestawie mikrofonu dynamicznego Samson Q7 zapewnia kompletność tego rozwiązania.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

Mały i lekki moduł nadajnika AX1 jest podłączany bezpośrednio do każdego mikrofonu dynamicznego, którego chcemy użyć. Nadajnik jest tak lekki i mały, że daje wrażenie naturalnej części mikrofonu. Wszystkie nadajniki AirLine są zasilane niedrogimi i lekkimi bateriami AAA, które zapewniają 14 godzin pracy z jednej baterii.

Samson Q7 jest ręcznym mikrofonem dynamicznym, który wyróżnia się właściwościami podczas pracy na żywo oraz w trakcie nagrywania. Cechuje się on liniową charakterystyką częstotliwościową oraz znakomitą reprodukcją dźwięków. Jego konstrukcja pozwala na pracę z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego.

Dzięki wysokiemu poziomowi czułości, mikrofon Q7 może odbierać wszystkie niuanse różnego typu dźwięków, z wyjątkową klarownością i obecnością detali. Dodatkowo wąska superkardioidalna charakterystyka kierunkowości powoduje ograniczenie sprzężeń zwrotnych i efektywnie ogranicza sygnały, które docierają z innych kierunków niż bezpośrednio z przodu kapsuły mikrofonu.

Podstawą systemu bezprzewodowego jest odbiornik CR77 true-diversity UHF umieszczony w obudowie typu half-rack. Znakomicie współpracuje on ze wszystkimi nadajnikami AirLine UHF. Odbiornik posiada wyświetlacz na ścianie przedniej z dużymi wielosegmentowymi miernikami LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF oraz duże obrotowe pokrętło głośności, które umożliwia łatwą regulację sygnału wyjściowego audio. Resztę funkcji niezbędnych do właściwego i stabilnego działania systemu bezprzewodowego odbiornik CR77 wykonuje automatycznie.

Jego układy elektroniczne kontroli syntezy częstotliwości PLL zapewniają stałe utrzymanie sygnału, podczas gdy dwie specjalnie wykonane i odpowiednio zestrojone anteny z kontrolkami LED umożliwiają pracę w trybie true-diversity. Na ścianie tylnej znajduje się symetryczne XLR oraz niesymetryczne złącze wyjściowe jack 1/4 cala, co zapewnia dużą elastyczność połączeń. Dodatkowo, dzięki dostępności specjalnego adaptera, dwa odbiorniki CR77 mogą być połączone razem w celu wspólnego umieszczenia w obudowie rack z wykorzystaniem tylko jednej przestrzeni montażowej.

Za sprawą systemu bezprzewodowego AirLine uzyskasz pełną swobodę poruszania się, dzięki której będziesz mógł pójść wszędzie tam, gdzie poprowadzi cię twoja muzyka.

Dane techniczne:
Nadajnik AX1 jest bezpośrednio podłączany do dowolnego typowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową
Nadajnik posiada wyłącznik zasilania, kontrolkę LED zasilania/baterii oraz kontroler poziomu sygnału wejściowego
Jedna bateria AAA zapewnia do 14 godzin pracy nadajnika AX1
W zestawie znajduje się mikrofon dynamiczny Samson Q7
Ręczny system bezprzewodowy true-diversity UHF z syntezą częstotliwości PLL
Odbiornik CR77 posiada wielosegmentowe mierniki LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF
Kontrolery funkcji Squelch oraz poziomu głośności
Symetryczne złącze XLR oraz niesymetryczne jack 1/4 cala z przełącznikiem poziomu sygnału wyjściowego mic/line
Dołączony zasilacz sieciowy AC oraz przewód połączeniowy 1/4 cala na 1/4 cala. 

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Samson AirLine 77 Handheld , albo miałeś okazję używać produktu?

Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | Samson AirLine 77 Handheld
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć