IK Multimedia iKlip 3 Deluxe

Statywy do PC i Tabletów | Kod produktu: SIKM967 | ID: 309000

IK Multimedia iKlip 3 Deluxe

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Uniwersalna podstawka pod mikrofon i mocowanie statywu do aparatu na iPada i tablety. iKlip 3 Video oferuje standardowe gwintowanie UNC ¼ ”-20, dzięki czemu zmieści się na praktycznie każdym statywie aparatu, monopodzie lub innych mocowaniach, zapewniając nieskończoną liczbę podstaw montażowych. Konstrukcja iKlip 3 pozwala zamontować urządzenie na 3 sposoby: z przodu, z boku lub z ramienia wysięgnika dowolnego statywu mikrofonowego, dzięki czemu urządzenie jest we właściwym miejscu na każdy występ. Najbardziej uniwersalny uchwyt na rynku, iKlip 3 obsługuje tablety wszystkich rozmiarów od iPada Pro, przez Samsung Galaxy, po iPad mini i inne. A dzięki nowemu iKlipowi 3 Deluxe możesz jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości, montując bezpośrednio na dowolnym słupie o średnicy do 1,2 ”(30 mm). Ten uchwyt do montażu na maszcie umożliwia instalację w kilka sekund i mocuje się go z przodu lub z boku niemal każdego słupa, zarówno poziomego, jak i pionowego, dzięki czemu można ustawić urządzenie pod dowolnym kątem. Te 5 systemów montażowych zapewnia największą gamę kreatywnych aplikacji, które obejmują całą gamę sytuacji scenicznych, studyjnych i terenowych, od wideo po skrypty, od zastosowania w terenie po nagrywanie scen dźwiękowych, a nawet do edycji i pracy po każdym środowisku . iKlip 3 został całkowicie przeprojektowany i wykonany z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały, lżejszy i bardziej przenośny niż reszta. Jest wyposażony w nowe, większe i bardziej wytrzymałe gumowe uchwyty, które zapewniają, że wytrzymają wiele lat bez zużycia lub poluzowania, a to nie zniszczy wykończenia urządzenia. Jego nowa konstrukcja pozostawia wszystkie porty dostępne z lub bez obudowy. A co najważniejsze, jest wystarczająco elastyczny, aby pasować do przyszłych urządzeń i wystarczająco mocny, aby trzymać się przez długi czas.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

Package include: iKlip 3 holding bracket, Mic-stand and Tripod mounts, UNC 1/4"-20 male to 5/8"-27 female thread adapter.

  • Holds any iPad, iPad mini, iPad Air, iPad Pro and tablet model with screens ranging in size from 7" to 12,9" with case on.
  • Material: thermoplastic.
  • Holding bracket width: 160 mm (min) - 230 mm (max).
  • Weight: 340 g.
  • Colour: Black

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten IK Multimedia iKlip 3 Deluxe , albo miałeś okazję używać produktu?

Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | IK Multimedia iKlip 3 Deluxe
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć